Українська Speed Crew пішла “на золото”

Кооперативна гра Speed Crew, яку спільнота охрестила «Overcooked з машинками», від студії Wild Fields уже вийшла на фінішну пряму. Щоправда, розробникам довелося зробити невеличке перенесення дати релізу: замість раніше оголошеного 6 червня гра вийде на Nintendo Switch… 8 червня. Уже тоді можна буде разом із друзями збирати загін колоритних автомеханіків і вести команду Pherare, McFlaren чи навіть Furious Family до перемоги.

До всього, Speed Crew матиме захопливу сюжетну кампанію, де нам слід буде провести свою команду до перемоги в чотирьох карколомних чемпіонатах (які відбуватимуться з 70-их років минулого століття до початку 2000-их, що позначиться на вигляда доступних нам автомобілів) і поставити на місце головного лиходія автодромів Домініона Торенто.

Switch-версію Speed Crew уже можна передзамовити в Nintendo eShop. У Steam гра отримає демо-версію під час літнього Steam Next Fest (19-26 червня), а придбати її вочевидь, можна буде придбати вже в день релізу, який відбудеться десь улітку.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

SteamWorld Heist 2, Antonblast, Cat Quest 3 — Підсумки квітневого Indie World

steamworld heist 2

Затягне і не відпустить — Огляд Balatro

balatro

Продажі Content Warning сягнули 700 000 примірників, навіть попри безкоштовну роздачу

content warning

Наступного тижня анонсують Kingdom Come: Deliverance 2

kingdom come 2

Огляд Pepper Grinder

pepper grinder

Sky: Children of the Light від розробників Journey вийшла на ПК

Sky: Children of the Light

Slay the Spire 2, The Rogue Prince of Persia, KILL KNIGHT — Що показали на The Triple-i Initiative?

The Rogue Prince of Persia

Noita отримала перше за три роки оновлення і одразу з горою нового контенту!

noita