Rival Rides

Українська студія ByOwls розробила VR-гру Rival Rides

Автор: PlayUA @playua

Рік війни продемонстрував стійкість духу українців, їхню незламність та віру в майбутнє. Щоб підтримувати наш народ в піднесеному стані, і вийти з пекла війни в нормальному тонусі, людям потрібні позитивні емоції і гумор. А що можна створити таке, щоб в наші складні часи приносило людям радість, бадьорість та розрядку? Мультиплеєрна, казуальна VR гра Rival Rides, розробниками якої виступила українська геймдев студія ByOwls. Що собою представляє цей «острівець радості» та як нашим розробникам вдалось її зарелізити, незважаючи ні на що, далі в статті. 

24 січня 2023 року гра Rival Rides вийшла у дочасний доступ на платформах Steam та Oculus. Це мікровсесвіт у вигляді парку розваг, де кожен гравець може вибрати для себе те, що йому ближче до душі. В асортименті мультиплеєрної VR гри представлені чотири основні атракціони, які мають свій автентичний стиль і жанр: Підземелля, Привидоленд, Космоленд і Фудленд.

Коли ми тільки заходимо в парк розваг, що ми бачимо? Фудкорти з різними закусками. А як щодо пропозиції побути в ролі кухара і спробувати приготувати їжу відвідувачам парку? «Фудленд» створений для цього. Але пильнуйте за вашими конкурентами, вони можуть «підкинути вам свиню», підпаливши ваш гриль, підсунувши щура або, навіть, викликавши торнадо. Це не дуже сподобається вашим голодним клієнтам.:)

Ще в дитинстві завжди було моторошно проходити повз «кімнату жахів». Але зараз це не більше ніж весела забавка з друзями, яка реалізована в «Привидоленді». Для гравця представлений широкий асортимент зброї, яку треба використати, щоб знищувати страшних монстрів, які не дадуть вам більше спокійно спати по ночам.

Револьвер, автоматичний пістолет, гвинтівка, автомат, гранатомет, лук — все це у вашому розпорядженні, а, іще «секретна зброя» — корзина з фруктами. Розробники нам підказали, що монстри дуже не люблять фрукти. Але не все так просто. Щоб можна було використовувати всі ці знаряддя, ви повинні домовитись з демоном, який сам вирішить, що ви зможете отримати: гранатомет або, наприклад шкоду вашому здоров’ю. В «Привидоленді», окрім духів і монстрів, вам доведеться битись з мінібосом. Якщо ви його знищите, то отримаєте секретну лампу з додатковою силою, яка допоможе подолати всіх конкурентів.

А як вам американські гірки? Тільки не сучасні, а в великій печері, на старих візках ще й які в будь-який момент можуть зійти з рейок, дякуючи вашим веселим друзям? Атракціон «Підземелля» дасть досхочу адреналіну, бо в основі цієї гри гримуча суміш шалених перегонів і динамічного шутера. Вам потрібно буде ганяти на візках, збираючи монети, відстрілюючись від ваших конкурентів. Але будьте обережними, один невірний з’їзд і ви вдаритесь в глухий кут та залишите змагання. 

Ну і десерт цього шаленого парку розваг схований в «Космоленді». Не кожен тематичний парк має атракціон, в якому гравець перебуває в невагомості, та ще й на додачу змагається, в рамках десматчу, з величезним монстром-гідрою, який тільки і чекає слушного моменту, щоб підсмажити тебе.

Унікальні враження від цього ігрового міксу посилює маса продуманих до дрібниць спецефектів і унікальний музичний супровід, який спеціально був створений для безмежного фану і розваг.

Трішки про студію ByOwls

Rival Rides — це гра, ідейними натхненниками якої виступила компанія-видавець Argarium, які є нашими надійними партнерами. А розробити і реалізувати цей концепт їм допомогла українська ігрова студія ByOwls.  Всі ці веселощі, драйв і адреналін сфокусовані в одній позитивній грі, розробники якої вкладали всю свою душу і талант протягом півтора року. Хлопці та дівчата усвідомлювали, що працюють над продуктом, від прототипу до ігрового релізу, адже це є ключовою цінністю і конкурентною перевагою компанії. Тому всі знання, вміння та навички спеціалістів були направленні на гру і продемонстровані цікавим геймплеєм, унікальними логіками і механіками, атмосферною графікою та кумедними персонажами.

Важливим моментом гри є її повна українська локалізація. Хоч це досить складний процес, проте розробники чітко усвідомлюють, що завдяки цьому кроку ми можемо популяризувати українську мову і культуру на міжнародній ігровій арені. 

На жаль, страшні виклики війни, з якими стикнулась вся країна, не оминули і ByOwls. Але процес створення гри продовжувався, незважаючи ні на що. Команда дуже старалась для користувачів, аби подарувати приємні емоції та радість у такий непростий час.

За рахунок гнучкого підходу CEO до прийняття рішень та сумлінної праці розробників, команді вдалось ще краще згуртуватись та сформувати оптимальний механізм роботи, задля продовження створення проєкту. Тому команда поступово приймала відповідні рішення на проблеми, які з’являлись протягом війни. В першу чергу, компанія релокувала жіночу частину команди в Європу. Далі, індивідуальний пошук відносно безпечних просторів для команди, яка залишалсь в Україні. Блекаут і надання альтернативних джерел енергії для роботи команди і т.д. 

ByOwls, Михайло Буравков

Михайло Буравков, CEO студії ByOwls

 

 

Ми усвідомлювали, що нас чекають нелегкі часи, але кидати проект не збиралися, я навіть думаю, що саме робота над грою дарувала нам ті позитивні емоції, які так сильно потрібні всім нам в даний час. Тепер, після релізу, ми маємо змогу дарувати ці емоції нашим гравцям.

ByOwls вдалось вивести гру в дочасний доступ. Але на цьому їхні плани і ідеї не зупиняються. В першу чергу, студія планує підтримувати гру, додати більше ігрових механік. Компанія завжди прислухається до побажань своєї аудиторії, тому в планах розробників створення нових ігрових рівнів, різноманітних персонажів, додаткових інтертейментів тощо.

Візуальні і технічні результати гри формують плацдарм для створення нових, не менш захоплюючих проєктів, адже команда дуже любить новаторські ідеї, експерименти, сміливі комбінації, тому і націлена на створення унікальних продуктів, різноманітних ігрових жанрів. І під ці креативні запити, студія планує розширювати свою команду і залучати нових талановитих спеціалістів. 

Останні статті

Вижити будь-якою ціною. Враження від першого тому манґи «Левіафан»

Автор: Лук'янчук Орест

Манґа Левіафан

Українські самураї локалізують Total War: Shogun 2 і шукають однодумців

Автор: PlayUA

Total War Shogun 2

Буде гірше. Чому «Шалений Макс: Дорога гніву» актуальний для нас, як ніколи

Автор: Олег Куліков

Mad Max: Fury Road / Шалений Макс: Дорога гніву (2015)

Підбірка вдалих альтернатив Vampire Survivors, що вийдуть незабаром!

Автор: PlayUA

Yet Another Zombie Survivors

Підсумки Paradox Announcement Show 2023: Cities: Skylines 2 і тактика у стилі Індіани Джонса

Автор: Євгеній Сусло

Cities Skylines 2

Від Nioh до Wo Long: Еволюція найкращого Souls-like

Автор: PlayUA

Wo Long Fallen Dynasty

Найкращі ігри 2022 року — PlayUA Game Awards

Автор: PlayUA

Найкращі ігри 2022 року — PlayUA Game Awards

Як придбати Game Pass на ПК в Україні офіційно? (березень 2023 року)

Автор: Володимир Вітовський

Як придбати Game Pass на ПК в Україні? (2023)

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: