Українська студія Frogwares отримала грант від Epic Games

Українська студія Frogwares, відома за серією Sherlock Holmes і містичним детективом The Sinking City, отримала грант від Epic Games. Про це ігротворці повідомили в офіційних соцмережах студії.

Прямо зараз в Україні триває війна. У такі часи нашій студії необхідно залишатися сильною, зберігати позитивне мислення та робити все можливе, щоби зберегти діяльність студії, заодно забезпечивши наших працівників усім, чого вони потребують.

Ось тому ми з гордістю повідомляємо, що ми отримали Епічний Мегагрант» від Epic Games. Війна погано вплинула на нашу продуктивність та призвела до часткової дезорганізації нашої студії. Кошти, передбачені Епічним Мегагрантом, підуть передусім на те, щоби вивезти всіх працівників у безпечні місця та забезпечити фінансову стабільність тим, хто вже виїхав у віддалені регіони України чи країни ЄС.

Також війна завдала фінансових збитків, які вплинули на функціонування компанії. Впродовж останніх місяців ми доклали чимало зусиль, що відновити та й зберігати наш звичний формат роботи. І Мегагрант допоможе нам забезпечити команду спеціалізованим обладнанням, необхідним для розробки ігор, та перенести всю нашу інфраструктуру даних.

Коротше кажучи, грант від Epic Games пом’якшить фінансовий удар, завданий нам війною, та допоможе нам встояти на ногах. Тому ми хочемо подякувати Epic Games за їхню підтримку в такий нелегкий час.

Також ми хочемо подякувати нашій спільноті за всі теплі слова підтримки. Ми сподіваємося, майбутнє буде безпечним і мирним, та з нетерпінням чекаємо змоги поділитися з вами новинами про наші прийдешні проєкти.

Жодних інших подробиць наразі нема, але неабияк тішить чути, що одна з найкращих українських ігротворчих студій зможе відновити роботу в звичному режимі. Тому так, ми теж із нетерпінням чекаємо нових анонсів від Frogwares!

Читайте також

Отримайте The Drone Racing League та Runbow цілком безкоштовно

drl

Ми створили Steam-куратора з українськими іграми!

uagames site 01

Отримайте ARK: Survival Evolved та Gloomhaven цілком безкоштовно

epic games store

Отримайте Spirit of the North та The Captain цілком безкоштовно

spirit of the north

Нарощуючи імідж України. Інтерв’ю з Оленою Бутенко, менеджеркою Kevuru Games

Олена Бутенко, Kevuru Games

Sherlock Holmes: The Awakened зібрала на Kickstarter понад 250 000$

sherlock awakened

Отримайте Shadow of the Tomb Raider, набір для Knockout City та Submerged: Hidden Depths цілком безкоштовно

the shadow of the tomb raider

Отримайте Cook, Serve, Delicious! 3?! цілком безкоштовно

Epic Games Store

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: