Українська студія Frogwares отримала грант від Epic Games

Українська студія Frogwares, відома за серією Sherlock Holmes і містичним детективом The Sinking City, отримала грант від Epic Games. Про це ігротворці повідомили в офіційних соцмережах студії.

Прямо зараз в Україні триває війна. У такі часи нашій студії необхідно залишатися сильною, зберігати позитивне мислення та робити все можливе, щоби зберегти діяльність студії, заодно забезпечивши наших працівників усім, чого вони потребують.

Ось тому ми з гордістю повідомляємо, що ми отримали Епічний Мегагрант» від Epic Games. Війна погано вплинула на нашу продуктивність та призвела до часткової дезорганізації нашої студії. Кошти, передбачені Епічним Мегагрантом, підуть передусім на те, щоби вивезти всіх працівників у безпечні місця та забезпечити фінансову стабільність тим, хто вже виїхав у віддалені регіони України чи країни ЄС.

Також війна завдала фінансових збитків, які вплинули на функціонування компанії. Впродовж останніх місяців ми доклали чимало зусиль, що відновити та й зберігати наш звичний формат роботи. І Мегагрант допоможе нам забезпечити команду спеціалізованим обладнанням, необхідним для розробки ігор, та перенести всю нашу інфраструктуру даних.

Коротше кажучи, грант від Epic Games пом’якшить фінансовий удар, завданий нам війною, та допоможе нам встояти на ногах. Тому ми хочемо подякувати Epic Games за їхню підтримку в такий нелегкий час.

Також ми хочемо подякувати нашій спільноті за всі теплі слова підтримки. Ми сподіваємося, майбутнє буде безпечним і мирним, та з нетерпінням чекаємо змоги поділитися з вами новинами про наші прийдешні проєкти.

Жодних інших подробиць наразі нема, але неабияк тішить чути, що одна з найкращих українських ігротворчих студій зможе відновити роботу в звичному режимі. Тому так, ми теж із нетерпінням чекаємо нових анонсів від Frogwares!

Читайте також

«Я не звик питати у людей про танки, які вони чують за своїми вікнами» — People Make Games взяли інтервʼю у працівників Frogwares

Sherlock Holmes. Chapter 1

На Unreal Engine 5 будуть працювати… машини від Volvo

Volvo

Отримайте Wolfenstein: The New Order безкоштовно в Epic Games Store

wolfenstein the new order

Отримайте BioShock: The Collection безкоштовно в Epic Games Store

bioshock the collection

В Epic Games Store проходить Мега розпродаж з шаленими знижками

epic mega sale

Project Palianytsia — нова гра від студії Frogwares

sh3 concept 0

Отримайте Prey, Jotun: Valhalla Edition та Redout безкоштовно в Epic Games Store

prey

Отримайте Terraforming Mars безкоштовно в Epic Games Store

terraforming mars

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: