Українська студія Frogwares отримала грант від Epic Games

Українська студія Frogwares, відома за серією Sherlock Holmes і містичним детективом The Sinking City, отримала грант від Epic Games. Про це ігротворці повідомили в офіційних соцмережах студії.

Прямо зараз в Україні триває війна. У такі часи нашій студії необхідно залишатися сильною, зберігати позитивне мислення та робити все можливе, щоби зберегти діяльність студії, заодно забезпечивши наших працівників усім, чого вони потребують.

Ось тому ми з гордістю повідомляємо, що ми отримали Епічний Мегагрант» від Epic Games. Війна погано вплинула на нашу продуктивність та призвела до часткової дезорганізації нашої студії. Кошти, передбачені Епічним Мегагрантом, підуть передусім на те, щоби вивезти всіх працівників у безпечні місця та забезпечити фінансову стабільність тим, хто вже виїхав у віддалені регіони України чи країни ЄС.

Також війна завдала фінансових збитків, які вплинули на функціонування компанії. Впродовж останніх місяців ми доклали чимало зусиль, що відновити та й зберігати наш звичний формат роботи. І Мегагрант допоможе нам забезпечити команду спеціалізованим обладнанням, необхідним для розробки ігор, та перенести всю нашу інфраструктуру даних.

Коротше кажучи, грант від Epic Games пом’якшить фінансовий удар, завданий нам війною, та допоможе нам встояти на ногах. Тому ми хочемо подякувати Epic Games за їхню підтримку в такий нелегкий час.

Також ми хочемо подякувати нашій спільноті за всі теплі слова підтримки. Ми сподіваємося, майбутнє буде безпечним і мирним, та з нетерпінням чекаємо змоги поділитися з вами новинами про наші прийдешні проєкти.

Жодних інших подробиць наразі нема, але неабияк тішить чути, що одна з найкращих українських ігротворчих студій зможе відновити роботу в звичному режимі. Тому так, ми теж із нетерпінням чекаємо нових анонсів від Frogwares!

Читайте також

Покрокову стратегію Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War безкоштовно роздають в Epic Games Store

warhammer 40,000 gladius relics of war

Очікування від Sherlock Holmes: The Awakened

Sherlock Holmes: The Awakened

У Steam вийшла демо-версія української Sherlock Holmes The Awakened

sherlock awakened

Шерлок проти Ктулху: дивіться свіже ігроладне відео Sherlock Holmes: The Awakened

Sherlock Holmes: The Awakened Insanity

У боях під Бахмутом загинув розробник S.T.A.L.K.E.R. Володимир Єжов

Отримайте Rising Storm 2: Vietnam та Filament безкоштовно та назавжди

rising storm 2 vietnam

Отримайте Warhammer 40,000: Mechanicus та Saturnalia безкоштовно та назавжди

warhammer 40k mechanicus

Отримайте Darkwood та ToeJam & Earl безкоштовно та назавжди

darkwood

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: