Українська студія Frogwares отримала грант від Epic Games

Українська студія Frogwares, відома за серією Sherlock Holmes і містичним детективом The Sinking City, отримала грант від Epic Games. Про це ігротворці повідомили в офіційних соцмережах студії.

Прямо зараз в Україні триває війна. У такі часи нашій студії необхідно залишатися сильною, зберігати позитивне мислення та робити все можливе, щоби зберегти діяльність студії, заодно забезпечивши наших працівників усім, чого вони потребують.

Ось тому ми з гордістю повідомляємо, що ми отримали Епічний Мегагрант» від Epic Games. Війна погано вплинула на нашу продуктивність та призвела до часткової дезорганізації нашої студії. Кошти, передбачені Епічним Мегагрантом, підуть передусім на те, щоби вивезти всіх працівників у безпечні місця та забезпечити фінансову стабільність тим, хто вже виїхав у віддалені регіони України чи країни ЄС.

Також війна завдала фінансових збитків, які вплинули на функціонування компанії. Впродовж останніх місяців ми доклали чимало зусиль, що відновити та й зберігати наш звичний формат роботи. І Мегагрант допоможе нам забезпечити команду спеціалізованим обладнанням, необхідним для розробки ігор, та перенести всю нашу інфраструктуру даних.

Коротше кажучи, грант від Epic Games пом’якшить фінансовий удар, завданий нам війною, та допоможе нам встояти на ногах. Тому ми хочемо подякувати Epic Games за їхню підтримку в такий нелегкий час.

Також ми хочемо подякувати нашій спільноті за всі теплі слова підтримки. Ми сподіваємося, майбутнє буде безпечним і мирним, та з нетерпінням чекаємо змоги поділитися з вами новинами про наші прийдешні проєкти.

Жодних інших подробиць наразі нема, але неабияк тішить чути, що одна з найкращих українських ігротворчих студій зможе відновити роботу в звичному режимі. Тому так, ми теж із нетерпінням чекаємо нових анонсів від Frogwares!

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Disney інвестував 1,5 мільярда доларів в Epic Games на розробку нових ігор

disney x epic games

Apple влаштовує пекло для сторонніх магазинів

p.ua.apple store

Spotify звинувачує Apple у “вимаганні” через нову систему податків

apple vs spotify

Fortnite повертається на iPhone! Apple знімає обмеження на встановлення сторонніх додатків та крамниць на iOS для ЄС

Fortnite

В Epic Games Store можна безкоштовно забрати головоломку Infinifactory

Infinifactory Zachtronics

Сергій Гальонкін приєднався до розробки конкурента Fortnite і Roblox

Everywhere Build A Rocket Boy

Українська The Sinking City отримала оновлену версію у Steam і раніше недоступні DLC

The Sinking City

Українська студія Frogwares повернула собі The Sinking City в Steam

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: