web analytics

Українська студія працює над новим режимом для PUBG

Українська студія-розробник Vostok Games, яка всім вам відома за такими проектами як Survarium та Fear The Wolves, оголосила про новий проект, над яким вона працює. Ним виявився новий режим “Арена” для PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG).

“Арена” — це новий режим, що є частиною PUBG LABS, де гравці можуть випробувати та досліджувати різні експериментальні налаштування, функції та режими, які вже перебувають в розробці.

На відміну від класичного набору правил Battle Royale, “Арена” дозволяє командам гравців влаштовувати місцеві поєдинки на арені, при цьому команди-переможці переходять до наступного раунду, поки не залишиться лише дві-три команди, що боротимуться за звання переможця у фінальній сутичці. Завдяки купі налаштувань, кожен гравець зможе підігнати гру під себе.

Ми дуже раді співпрацювати з PUBG Corp. Це був захопливий процес обміну ідеями та нового досвіду, не порушуючи того, що найбільше подобається гравцям у всесвіті PUBG. Я вважаю, що Arena Mode має великий потенціал, особливо з точки зору конкуренції. Ми отримали задоволення від гри та процесу розробки і зараз затамували подих в очікуванні реакції гравців, — сказав Олег Яворський, директор з розвитку бізнесу компанії Vostok Games.

Також пропонуємо подивитись наше інтерв’ю з Олегом Яворським — засновником компанії Vostok Games.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Warzone Mobile стартувала в 3 рази слабше, ніж Warcraft Rumble

warzone

Як помирав Survarium? (Аномальний Притулок)

Знімок екрана 2023 07 23 172116

Twitch-трансляції, якими ми рекомендуємо замінити російський непотріб (частина перша)

Twitch-трансляції, якими ми рекомендуємо замінити російський непотріб

Що божевільного було на День сміху?

Among us horse

300 hryvnias: Автори The Callisto Protocol продають додаткові анімації смерті

The Callisto Protocol

Граєш у PUBG? Сідай у тюрму!

PUBG

The Callisto Protocol втратила свій зв’язок з всесвітом PUBG

callisto protocol

PUBG став заробляти більше відколи став безкоштовним

PUBG

Популярне