Українська студія працює над новим режимом для PUBG

Українська студія-розробник Vostok Games, яка всім вам відома за такими проектами як Survarium та Fear The Wolves, оголосила про новий проект, над яким вона працює. Ним виявився новий режим “Арена” для PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG).

“Арена” — це новий режим, що є частиною PUBG LABS, де гравці можуть випробувати та досліджувати різні експериментальні налаштування, функції та режими, які вже перебувають в розробці.

На відміну від класичного набору правил Battle Royale, “Арена” дозволяє командам гравців влаштовувати місцеві поєдинки на арені, при цьому команди-переможці переходять до наступного раунду, поки не залишиться лише дві-три команди, що боротимуться за звання переможця у фінальній сутичці. Завдяки купі налаштувань, кожен гравець зможе підігнати гру під себе.

Ми дуже раді співпрацювати з PUBG Corp. Це був захопливий процес обміну ідеями та нового досвіду, не порушуючи того, що найбільше подобається гравцям у всесвіті PUBG. Я вважаю, що Arena Mode має великий потенціал, особливо з точки зору конкуренції. Ми отримали задоволення від гри та процесу розробки і зараз затамували подих в очікуванні реакції гравців, — сказав Олег Яворський, директор з розвитку бізнесу компанії Vostok Games.

Також пропонуємо подивитись наше інтерв’ю з Олегом Яворським — засновником компанії Vostok Games.

Читайте також

Влада Індії заблокувала PUBG Mobile

PUBG запрацює в 60fps не лише на PS5 і Xbox Series X

PUBG

PUBG продалася накладом у понад 70 мільйонів

PUBG

У PUBG розпочалися безкоштовні вихідні

PUBG

У консольну версію PUBG додадуть ботів

PUBG Karakin

Як розробники ігор День Дурня святкували

overwatch

На честь 1 квітня, у PUBG додали новий фентезі-режим

PUBG

Розробники з Vostok Games працюватимуть удома

Survarium