Українська супергероїка з присмаком яблук: новий трейлер Apple-Man

Професійний український режисер і актор Василь Москаленко розпочав проект Apple-Man під час карантину, від нудьги. Перший трейлер, що він розійшовся в Instagram і YouTube Москаленко відзняв практично повністю сам, виконавши більше 90% роботи як у кадрі, так і за ним. Серед тих хто поставив під ним лайк — американська актриса Дженніфер Еністон.

Послаблення карантину пожвавило виробництво: у другому трейлері вже значно більше акторів, більш відчутний продакшн і в цілому очевидні серйозні плани на повний метр. Наразі комедійний блокбастер “Людина-Яблуко” впевнено рухається до повного фінансування на краудфандинговій платформі Kickstarter. Внести свій внесок в проект і стати його частиною можна до 24 листопада. Починаючи з $24, можна потрапити у титри фільму, а за $30  — на прем’єру в Київ. Є й багато інших опцій на різний гаманець.

Капітан Капуста, Жінка-Кола, Доктор Ковбаса, Дівчина-Вишня та інші супергерої та суперзлодії чекають на вас у новому трейлері!

Це ще не зовсім історія успіху, але слід нагадати, що якось так починався й Kung Fury. Між тим, український проект вже привернув істотну увагу преси, при чому не тільки української (від телеканалу Україна до Майкла Щура), а й австралійського ABC News.

До речі, жодного відношення до корпорації Apple проект не має. Ніякого ГМО, все зі свого городу.

Читайте також

Новий трейлер Resident Evil Village — це просто ААА!!!

Видавництво «Боривітер» виходить на коміксовий ринок із анонсом «КОДИ»

Від трейлера до повного метру: українську супергероїку Apple-Man успішно профінансовано на Kickstarter

Порівняння Demon’s Souls Remake з оригіналом гри (OLDboi)

Розробники ремастера The Wonderful 101 показали новий трейлер

The Wonderful 101

Новий (і низькобюджетний) трейлер Cyberpunk 2077

cyberpunk 2077

Ігролад перших 10 хвилин Doom Eternal

Новий трейлер DOOM: Eternal

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: