Українські стрімери зібрали майже 200 000 грн. для військових

До Дня Збройних Сил України українськомовні стрімери чотири дні проводили безперервний благодійний марафон на Twitch. Разом з глядачами їм вдалося зібрати 194412 грн.

Ідея марафону виникла спонтанно. Спочатку стрімерка koLANAaa збиралася самотужки провести 12-годинну трансляцію для збору коштів українським військовим. Жваве обговорення ідеї відбувалося на каналі Yvan_Snig. Тоді декілька стрімерів вирішили провести безперервний марафон. Згодом охочих підтримати українських військових ставало дедалі більше.

koLANAaa

Скріншот з трансляції koLANAaa, ініціаторки марафону

Блукаючим волонтерам, я допомагаю вже два роки, завжди кожного місяця посилала якусь підтримку. Дуже дякую пану Снігу, що закликав інших (я б не наважилась) і дуже дякую всім стрімерам та їх глядачам, що підтримали цю неочікувано грандіозну акцію! Цей марафон підтвердив, що український Twitch існує, дуже згуртований і на цій ігровій платформі нам не байдужа доля країни, бо ми добре розуміємо завдяки кому ми можемо тут розважатися. Слава українському війську»

koLANAaa, Велика Британія

Марафон тривав безперервно з 14:10 3 грудня і завершився о 01:30 7 грудня. Будь-якої миті у ці дні принаймні один з учасників марафону вів трансляцію та збирав кошти. По закінченню своєї трансляції стрімери переводили глядачів на наступний за розкладом канал. В окремі періоди в ефірі одночасно перебувало шість і більше каналів. Загалом участь у марафоні взяли 27 twitch-каналів, а загальна тривалість усіх трансляцій склала понад 186 годин. Окрім мешканців України у марафоні взяли участь і представники української діаспори з Австрії, Великої Британії, Італії, Нідерландів, Німеччини, Чехії.

Після початку марафону привітання стрімерам записали військові з передової.

Зібрані кошти перерахували фонду «Блукаючі Волонтери» Олени та Анатолія Березуцьких.

Технічну підтримку було надано українською системою подяк «Diaka». Завдяки оперативним діям адміністрації вдалося організувати паралельний збір коштів на різних каналах та їх переказ благодійному фонду.

Україномовних стрімерів на Twitch можна знайти за тегом #Ukrainian, у розділі Ukrainian Streamers або за посиланням.

Перелік усіх стрімерів, що взяли участь у марафоні: AgeNTsGame, akYulia, dalibude_ua, Dithomon, Dobra_divka, DoctorSle3p, duckmale, Igrovymir (Aisa_Pograisa, DPaladin), Julia_Flair, katidzhe, koLANAaa, M3lk1n, mianima, MoontessaArt, mushroomx3, OLDboiUA, PanHooHa, pollarman, PUBLICandSTATIC, RosKud, sooonyan, spacemanlive, TaiTake, TouchtheGeometry, UcAst_Dota2 (DoubleEspresso, justicedota, Telpecarne, violinUA), varenechkimoyi, Yvan_Snig.

Читайте також

Стрім Roller Champions та Switch Sports

Roller Champions

Стрім Warhammer 40k: Chaos Gate – Daemonhunters

chaosgate key art animation no logo v3 poster

Самурайський стрім Trek to Yomi

trek to yomi walkthrough

Маленький тракторець проти металобрухту окупантів | Стрім UKRAINIAN FARMY

traktor

Twitch банить за поширення російської пропаганди

Twitch відключив Boost Train після появи порнографії на головній сторінці

[Запис] Досліджувально-чіловий стрім — Hanna Must Run та Forza Horizon 5 by OrangeNoob

Forza Horizon 5

[Запис] Досліджувальний суботній стрім — Вісник Геймпасу by OrangeNoob

ВісникГейпасу

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: