Українську спортивну драму «Пульс» додали на Netflix

Черговим поповненням фільмотеки українського кіна на найбільшому стрімінґовому сервісі планети стала стрічка “Пульс“. Спортивна драма Сергія Чеботаренка розповідає про складнощі та тріумфи життя у світі легкої атлетики, що є не найбільш розповсюдженим матеріалом для кінофільмів подібної тематики. За сюжетом, головна героїня Оксана мріє потрапити на Олімпійські ігри та має всі шанси, аж допоки низка травм не ставить її участь під велике питання.

Так само як Оксана в фільмі, стрічка виривається вперед всюди де опиняється: хоч прокат стрічки і не був вдалим (переважно через пандемію COVID-19), її фестивальні надбання вражають, а відтепер стрічка ще й у топі переглядів Netflix на міжнародному рівні.

Нагадаємо, що першим українським фільмом на всесвітньо відомій платформі став “Носоріг” Олега Сенцова у травні 2022 року.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

10 найкращих серіалів для підлітків на Netflix

сексуальне виховання

10 найпопулярніших фільмів на Netflix

action movies netflix

Історія Hades 2 не потребуватиме знайомства з першою частиною

hades 2

Найкращі мультсеріали для всієї родини

Найкращі мультсеріали для всієї родини

Нова Rainbow Six вийшла на мобільних з мультяшною стилістикою та роуґлайт-елементами

Rainbow Six: SMOL

Конфліктологія українського кіно: чому Шевченківську премію цьогоріч не отримає не лише “Памфір”, а взагалі жодна стрічка

Більше не ексклюзив Netflix. Valiant Hearts: Coming Home все ж таки вийде на консолях

Valiant Hearts: Coming Home

Настілка за мотивами серіалу «Дивні дива» вийде українською

дивні дива

Популярне