Українських фільмів на Netflix стає все більше!

На Netflix української кінопродукції наразі обмаль: одна документалка, один комедійний серіал і один авторська стрічка. Утім, ситуація поступово змінюється — каталог сервісу поповнили ще 2 художні фільми: кримінальна драма “Дике Поле” (2018) і комедія “Бурштинові копи” (2021).

Варто зауважити, що ці фільми наразі доступні, лише якщо у вас стоїть українська мова інтерфейсу, бо в них нема жодного озвучення, крім українського. Скажімо, той же “Носоріг” Олега Сенцова не страждає від подібних обмежень, бо має англомовне озвучення.

Сподіваємося, це лише тимчасова незручність, і згадані стрічки теж згодом будуть озвучені різними мовами, бо з українським кіно слід знайомитися не лише українській аудиторії.

“Дике Поле” Ярослава Лодигіна — це досить вільна екранізація роману Сергія Жадана “Ворошиловград” (що було погоджено з письменником) про молодого парубка, який повернувся в рідне містечкоі змушений боронити стару сімейну бензоколонку від рейдерів. Відгуки на фільм свого часу коливалися від нейтральних до злегка негативних, залежно від толерування глядачами уржику та російської мови (яких тут багато). Зате операторська робота й показаний колорит Донеччини отримали чимало теплих слів від глядачів.

“Бурштинові копи” Аліни Бухтіярової — комедія про столичого поліцая, якого перевели в село на Житомирщині, де йому тепер доведеться знайти спільну мову з місцевими мешканцями, а згодом і подолати Бурштинового Барона. Якщо назва “Мамахохотала” вам щось каже, то ви вже приблизно знаєте, чого вам чекати від цього фільму. А якщо ж ні, то просто знайте, що в “Бурштинових копах” знялася Аліна Паш.

Звісно, такий вибір багато кому може здатися дивним. Мовляв, ну окей “Дике поле”, але чого саме “Бурштинові копи”, якщо поруч є “Мої думки тихі”, “Стоп-Земля”, “Безславні кріпаки” абощо? Можливо, це бажання дистриб’ютора випускати фільми різножанровими парами, щоби показати різноманіття українського кіно.

Ну і стосовно загаданих стрічок (та багатьох інших) — вони теж із великою ймовірністю з’являться на Netflix, якраз-таки для забезпечення цього різноманіття. Просто готуйтеся, що це траплятиметься з певним інтервалом, бо на прикладі того ж “Носорога” видно, що між купівлею прав і появою на Netflix може пройти 3 місяці, якщо не більше.

Читайте також

П’ятий сезон «Дивних див» матиме 8 кінцівок

wallpapersden.com stranger things season 4 1920x1080

Як вам опенінг аніме за мотивами Cyberpunk 2077? [відео]

Cyberpunk 2077

Документальний фільм “День українського добровольця” отримав нагороду на Sheffield DocFest

Мобільні ігри від Netflix завантажили 13 млн разів

Netflix

Кінозал як сховище: у Києві відновив робту камерний кінотеатр KINO42

KINO42

4 сезон «Дивних див» став найуспішнішим серіалом Netflix

wallpapersden.com stranger things season 4 1920x1080

Netflix показав перші кадри аніме по Cyberpunk

Cyberpunk: Edgerunners

Відсипали на решту: Стан ігрового розділу Netflix у першій половині 2022 року

Netflix

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: