Український дизельпанк-екшн Erra: Exordium вийшов у дочасному доступі Steam

З часу появи демо-версії Erra: Exordium у жовтні минулого року, київська інді-студія Fair Pixel успішно провела кампанію на Kickstarter і здобула нагороду “Вибір критиків” на Indie Cup Ukraine’22. А буквально годину тому гра нарешті з’явилася в дочасному доступі Steam — та ще й відразу адаптована під Steam Deck.

Erra:Exordium — це двовимірний пригодницький бойовик у досить незвичному для ігор сетингу дизельпанку з домішками шумеро-аккадської міфології. В особі науковця Ілана (не Ілона), який перемістив свою свідомість у роботичне тіло, нам доведеться розгадати таємницю раптового повстання машин та хвороби, яке призвела до вимирання усього архіпелагу Телмун.

На відміну від демо-версії (яка, до речі, нікуди не зникне), яка триває десь пів години, у дочасному доступі нам пропонують практично третину гри, на проходження якої може піти близько 2 годин. Розробники також повідомили, що наприкінці травня Erra: Exordium отримає невеличке оновлення, де з’явиться сцена, від якої в гравців добряче палатиме.

Що приємно, повноцінний реліз не доведеться чекати рік чи більше, як це часто буває з іграми в дочасному доступі. Повна версія Erra: Exordium запланована на середину літа. Принаймні, мова тут іде про ПК-версію, адже на консолях гра з’явиться трохи пізніше.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Творці Stellar Blade готуються до розробки продовження і портують гру на ПК

stellar blade cover

Серія Kingdom Hearts нарешті з’явиться в Steam

kingdom hearts

Стратегія Songs of Conquest вийшла з дочасного доступу

p.ua.songs of conquest

Ghost of Tsushima увірвалася в топ найпродаваніших ігор Steam

Ghost of Tsushima: Director’s Cut

Hi-Fi Rush отримала фінальне оновлення

hi fi rush

Армію тримає економіка — Враження від Manor Lords

manor lords

Final Fantasy 7: Rebirth виявилася провальною, а прибутки Square Enix впали на 70%

ff7 rebirth

Microsoft підняла регіональні ціни на свої ігри в Steam

sea of thieves