Український рюкзак Pix зібрав $150 000 на Kickstarter

На початку вересня команда українських стартаперів представила на Kickstarter власний проект — урбаністичний рюкзак Pix. Його головна особливість — невеликий екран, на який ви можете вивести прості малюнки або навіть написи.

Рюкзак створила українська команда Pix Backpack. Розробники хотіли зібрати лише $35 000, однак за місяць користувачі пожертвували $150 000. Рюкзаки почнуть надсилати у січні 2019 року.

Зазначимо, що цей екран складно назвати екраном, адже роздільна здатність лише 16 х 20 пікселів. Однак цього достатньо, аби власник рюкзаку зміг персоналізувати його під себе. Хочете показати Маріо чи якийсь емоджі? — Готово! Бажаєте стати популярним? — Пропишіть свій нік у інстаграмі!

Аби вивести зображення на екран, достатньо встановити додаток для iOS або Android. Живлення дисплею відбувається завдяки звичайному Power Bank, від якого можна підзарядити і власний телефон, або будь-який інший гаджет.

Об’єм рюкзаку 27 літрів, тривалість роботи екрану 20 годин. Також він захищений від вологи та легкого дощу, однак в цілому не є водонепроникним. Ось як він виглядає з середини:

Свій настрій, музичні смаки тощо люди звикли висловлювати через соц мережі. Ми хотіли придумати спосіб робити це в реальному житті.

Сергій Єздін, PIX Backpack

Збір коштів на Kickstarter вже скінчився. Замовити рюкзак у роздріб можна буде за 260$.

Читайте також

2019 рік був найуспішнішим для авторів ігор на Kickstarter

Subverse

The Farm 51 запустила Kickstarter-кампанію Chernobylite

Пізнати усі прекрасності Agony сповна зможуть тільки ПК-ґеймери

Agony

Achtung! Cthulhu Tactics — стратегія з нацистами-зомбі, що вийде цьогоріч

Achtung! Cthulhu Tactics

Legrand Legacy отримала дату виходу

Legrand Legacy

Похмурі будні середньовічного ката в The Executioner

Свіжий ґеймплей римейку System Shock

Гонковий екшн Vigor Roads виходить на Kickstarter

Популярне