web analytics

Найретельніший огляд оновлення Uplay

Автор: Семен Брилінський

Крайнім часом Uplay спіткали великі оновлення, які суттєво змінили інтерфейс клієнту, додали нові і покращили старі функції, що мало урізноманітнити і збагатити ігровий досвід прихильників цього сервісу розповсюдження ігор. З відкриттям Ubisoft Club, повноцінної заміни стандартного Uplay, нововведень назбиралось так багато, що ми вирішили присвятити цьому цілу статтю, в якій, окрім огляду усіх змін, постараємось проаналізувати перспективи цього сервісу від Ubisoft.

Ubisoft Club

[youtube id=”PE3J9wvz16w”]

Програма Ubisoft Club, яка спершу була протестована власниками консолі Xbox One, віднедавна успішно інтегрувалась у ПК-грання, ставши заміною звичного Uplay. З приходом Ubisoft Club гравці можуть заробляти очки досвіду, значки та Юніти (внутрішню валюту сервісу), просто граючи в ігри Ubisoft. Як наслідок, гравець отримуватиме доступ до ексклюзивних нагород. Купувати есклюзивний контент можна було і раніше — для цього існували очки Uplay. Але тепер ідею значно розвинули, адже в якості нагороди за вдале грання вам дозволять брати участь у бета-тестах або навіть отримувати знижки на ігри чи доповнення в магазині Uplay.

Також змінився і профіль гравця, який тепер став більм схожим на стімівський. На сторінці власного профілю з’явилась детальніша статистика вашого акаунту, яка в подробицях розповість про те, в які ігри ви граєте та яких успіхів у них досягли. Поряд з вашим аватаром розміщений індикатор досвіду, який демонструє, який рівень ви вже здобули та скільки очок вам потрібно для переходу на наступний.

Огляд оновлення Uplay | Ubisoft Club

Але, як ми вже казали, на відміну від Steam, досвід здобувається досягненнями у самих іграх, а не при створенні значків. Ніяких фінансових операцій для отримання значків, якими теж можна і потрібно прикрашати ваш профіль, робити не треба. Їх ви отримаєте за певні дії в іграх. Загалом у кожній грі можна заробити три значки. Підвищити свій рівень можна також при виконанні спеціальних завдань.

Огляд оновлення Uplay | Ubisoft Club

Ваші друзі тепер відображаються у вигляді рейтингу. Можна зайти на профіль одного з них і порівняти ваші досягнення. Поки що профіль друга доступний лише у веб-версії сервісу, тож чекаємо інтеграції в сам клієнт.

Огляд оновлення Uplay | Ubisoft Club

Приємним доповненням до цього є те, що інтерфейс українізовано, хоча й наразі тільки у веб-версії Ubisoft Club. Поки що є певні неперекладені слова, але сподіваємось, що з часом усе виправлять, адже сервіс запустили зовсім нещодавно.

Налаштування відображення ігротеки

Віднедавна у клієнті Uplay з’явилась можливість змінювати розмір плитки гри у власній ігровій бібліотеці. Зафіксувавши певний розмір, ви збережете його на всі наступні сесії. Ніби дрібничка, а приємно.

Огляд оновлення Uplay | Ubisoft Club

Ігрові новини

У попередньому оновлені, яке докорінно змінило інтерфейс клієнту Uplay, стара вкладка «Новини» стала значно зручнішою. А вже в крайньому оновлені окрема рубрика Game news з’явилась безпосередньо на сторінках деяких ігор. Це своєрідний аналог рубрики «Нещодавні оновлення», яка є у Steam. Принцип дії подібний — з цією рубрикою ви не пропустите жодної активності розробників щодо гри: чи то новий патч, чи певний ігровий захід. Зручно, бо все під рукою.

Огляд оновлення Uplay | Ubisoft Club

Імпорт друзів зі Steam

Про введення цієї можливості дізнались не всі. Її суть у тому, що користувачі Uplay можуть імпортувати друзів зі Steam. Робиться все дуже просто:

  1. Запускаєте будь-яку гру зі Steam, яка потребує активного клієнта Uplay;
  2. На запитання про те, чи хочете ви зв’язати профіль Steam з Uplay, відповідаєте ствердно;
  3. Потім натискаєте іконку «Друзі» у верхній правій частині клієнту;
  4. Натискаєте кнопку «Додати друзів» і в новому вікні тицяйте на «Імпортувати друзів зі Steam»;
  5. Після цього почнеться пошук ваших друзів зі Steam, які теж інтегрували свій профіль з Uplay;
  6. Кидаєте запит і чекаєте підтвердження друга;
  7. Ось і все!

Збільшення швидкості завантаження

Напевно, всі зауважили, що з оновленням на початку жовтня ігри стали завантажуватись значно швидше. Не знаю, як у вас, а в мене середня швидкість збільшилась майже вдвічі і тепер досягає 8 мегабайтів за секунду. Причому швидкість ця не скаче туди-сюди, як часто буває в Steam. Не берусь казати, як буде в перші години релізу довгожданої гри, але давно випущеними іграми швидкість стабільно висока.

Огляд оновлення Uplay | Ubisoft Club


У той час, як Steam досі залишається найбільш багатим на можливості сервісом цифрової дистрибуції, Uplay стає все простішим і зручнішим для грання з друзями. Відставання від Steam все ж залишається величеньким. Тут і недостатня соціалізація і обмежена пропозиція ігор переважно лише від Ubisoft тощо. Але особливо болюче для українців питання цін на ігри виводить сервіс Юбіків у лідери. Оскільки ціни там відображаються у гривнях, майже завжди стала цінова пропозиція буде приємнішою, ніж в інших сервісах. До прикладу, повний сезон Life is Strange у Uplay можна придбати за 170 гривень, тоді як у Steam за гру просять 12,59 доларів (близько 280 гривень). Але найбільша перевага сервісу від Ubisoft над своїм головним конкурентом у тому, що абсолютно всі функції (окрім, звісно, купівлі ігор) пропонуються безкоштовно. У той час, як для отримання заповітного значка чи тла для профілю у Steam вам потрібні гроші. Uplay винагороджує нас просто за те, що всі ми і так робимо: граємо в ігри.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Останні статті

«Декстер: Первородний гріх» дедалі більше обростає сюжетними подробицями

Автор: Микола Єрьомін

dexteroriginalsin2024

ГІ*НО: враження від бети Concord

Автор: PlayUA

Concord

Барселона позаду. Наступна зупинка — Хунгароринг!

Автор: Андрій Присяжний

max rockatansky 3

У Steam зʼявився куратор, що маркує українські ігри, які продаються в Росії

Автор: Єрмаков Кірілл

steam

Новий генерал Росс, Семюель Стернс та червоний Галк. Що показали у трейлері фільму Captain America: Brave New World

Автор: Андрій Присяжний

p.ua.capitan america bnw 12

Як грати в ігри на старому ноутбуці

Автор: PlayUA

01

9 липня 2024 — День жалоби за загиблими під час ракетного обстрілу «Охматдиту». Що можна зробити в цей день?

Автор: Микола Єрьомін

Сонячна Барселона готова прийняти другий етап KMAMK GT3 Sprint Championship 2024

Автор: Андрій Присяжний

0