Усі наступні ігри Take-Two матимуть мікроплатежі

Учора Take-Two Interactive опублікували звіт за другу половину 2017 фінансового року. З нього ми дізнались, що GTA V — найбільш продавана гра за всю історію в США. Також Штраус Зельник (Strauss Zelnick), генеральний директор компанії, на конференції з пресою не поскупився на цікаву інформацію.

Нею стало повідомлення про те, що в усіх майбутніх іграх Take-Two Interactive будуть мікротранзакції. З його слів: «Ми збираємось долучити мікроплатежі в кожну гру, яку ми виготовляємо в цій компанії. Можливо, це не завжди буде онлайн-компонент чи наявність окремої віртуальної валюти, але завжди буде можливість постійно вкладатись у наші ігри, навіть після їхнього виходу. Один з уроків, які ми винесли — якщо ви створюєте надійну можливість та крутий світ, у який люди зможуть грати з задоволенням у все більшу й більшу кількість способів, вони продовжать повертатись.  І це можливість монетизувати вкладені гравцями час, зусилля і ресурси. Попереду ще багато можливостей для розвитку. Це тільки початок».

Ігри Take-Two не звикли спекулювати безглуздими цяцьками задля виманювання грошей гравців, тому хочеться вірити, що ця система мікротранзакцій стане справді хорошим способом підтримати розробників навіть після купівлі гри, а не черговим обманом. Можливо, це саме той яскравий промінь надії, надії на те, що настане день, коли видавці не будуть штучно змушувати нас проходити необов’язкові завдання (або ж вирішити всі проблеми за кілька додаткових доларів), та не вдаватимуться до систем, що приносять перевагу в разі купівлі віртуальної валюти.

Читайте також

Протести не лише в Гонконгу: китайці придушують мітинги у GTA Online

Нова GTA не за горами?

grand theft auto series

10 хвилин GTA-подібної American Fugitive

American Fugitive

Стрім-проходження GTA Online: Heists

GTA Online

Для GTA Online вийшло оновлення «Arena War»

gta V

Хата у Skyrim та Fallout дешевша за однокімнатну квартиру у Києві

The Elder Scrolls V: Skyrim

Суд у США визнав незаконним використання чіт-програм у GTA V

GTA Online

GTA IV — найкраща та найгірша гра в серії

Grand Theft Auto IV | GTA IV

Популярне