Усі покидають GeForce NOW, а дарма

Видавці активно прибирають свої ігри з бібліотеки стрімінгового сервісу Geforce Now від Nvidia, оскільки ліцензія на ігри була дійсною лише для бета-версії сервісу. Зараз ігротворці не бачать причин продовжувати співпрацю з Nvidia, але Epic Games вирішили відокремитися від більшості.

Засновник Epic Games Тім Суїні відреагував у Twitter на зникнення ігор з бібліотеки Geforce Now. Тім вважає що за подібними сервісами майбутнє, і саме вони покладуть край платформам-монополістам, оскільки Geforce Now не бере з розробників ніякої комісії за стріми ігор. Мовляв, як зараз цифрова дистрибуція бореться зі застарілою моделлю 30% комісії, яку колись запровадили Apple, так і в ході неминучих стрімінгових війн розробникам слід іти супроти свавілля Apple і Google, бо саме вони можуть загнати розвиток стрімінгу у кут.

Найголовніше, що написав засновник Epic Games — його компанія задоволена присутністю Fortnite у сервісі, і не проти зробити ігри з Epic Games Store доступними у Geforce Now, включно з ексклюзивами крамниці.

Також нещодавно до Activision Blizzard та Bethesda Softworks приєдналася студія 2K Games, чиї ігри також покинули бібліотеку сервісу Nvidia кілька днів тому. Тепер гравці не зможуть зіграти через Geforce Now у серію Bioshock, Borderlands, NBA, Mafia III та інші проекти компанії.

Читайте також

Horizon Zero Dawn вийде на ПК 7 серпня за доволі привабливою ціною

Отримайте Hue безкоштовно та назавжди

Tencent робить свій Cyberpunk 2077 з блек-джеком та… азіатами

SYN

Отримайте AER Memories of Old та Stranger Things 3: The Game безкоштовно та назавжди

У Fortnite покажуть фільми Крістофера Нолана… але не українцям

inception

Отримайте Pathway та The Escapists 2 безкоштовно та назавжди!

Отримайте ARK: Survival Evolved безкоштовно і назавжди!

Всього 8 слів і ви отримуєте RTX 2080 Ti у стилі Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077

Популярне