Усі покидають GeForce NOW, а дарма

Видавці активно прибирають свої ігри з бібліотеки стрімінгового сервісу Geforce Now від Nvidia, оскільки ліцензія на ігри була дійсною лише для бета-версії сервісу. Зараз ігротворці не бачать причин продовжувати співпрацю з Nvidia, але Epic Games вирішили відокремитися від більшості.

Засновник Epic Games Тім Суїні відреагував у Twitter на зникнення ігор з бібліотеки Geforce Now. Тім вважає що за подібними сервісами майбутнє, і саме вони покладуть край платформам-монополістам, оскільки Geforce Now не бере з розробників ніякої комісії за стріми ігор. Мовляв, як зараз цифрова дистрибуція бореться зі застарілою моделлю 30% комісії, яку колись запровадили Apple, так і в ході неминучих стрімінгових війн розробникам слід іти супроти свавілля Apple і Google, бо саме вони можуть загнати розвиток стрімінгу у кут.

Найголовніше, що написав засновник Epic Games — його компанія задоволена присутністю Fortnite у сервісі, і не проти зробити ігри з Epic Games Store доступними у Geforce Now, включно з ексклюзивами крамниці.

Також нещодавно до Activision Blizzard та Bethesda Softworks приєдналася студія 2K Games, чиї ігри також покинули бібліотеку сервісу Nvidia кілька днів тому. Тепер гравці не зможуть зіграти через Geforce Now у серію Bioshock, Borderlands, NBA, Mafia III та інші проекти компанії.

Читайте також

Darkest Dungeon 2 вийде у 2021 році. Щоправда, поки в дочасному доступі

Отримайте Amnesia: A Machine for Pigs та Kingdom New Lands безкоштовно та назавжди

Отримайте ABZU та Rising Storm 2: Vietnam безкоштовно та назавжди

Nvidia перенесли реліз GeForce RTX 3070

Отримайте RollerCoaster Tycoon 3 безкоштовно та назавжди

Заберіть Rocket League безкоштовно та отримайте купон для EGS

Rocket League

Football Manager 2020 у EGS популярніша, ніж у Steam

Gigabyte розкрила неанонсовані відеокарти RTX

Wccftech NVIDIA GeForce RTX 30

Популярне