web analytics

Успіх Assassin’s Creed Shadows здійснить мрію продюсера з Capcom

Творець оригінальних Final Fight та Street Fighter 2, Йошикі Окомота, у відео на власному каналі розповів, що з нетерпінням чекає успіху для прийдешньої Assassin’s Creed Shadows, оскільки це здійснить одну з його давнішніх мрій.

Повертаючись у минуле, в 2005 році пан Окомота покинув Capcom та заснував власну студію Game Republic, тоді ж була створена Genji: Dawn of the Samurai. Події гри відбувались у феодальній Японії, а ігролад поділявся між двома персонажами, швидким та маневреним Йошитсуне та повільним, але сильним Бенкеєм. Так, це звучить дуже схоже на Assassin’s Creed Shadows, лишень заміни імена на Ясуке і Наое.

Побачивши вперше трейлер нової Assassin’s Creed ґеймдизайнер одразу ж згадав про власну студію та її дебютну гру, додавши, що в 2005 році технології та досвід команди не дозволяли реалізувати задум настільки добре, як це виглядає в побаченій ним грі.

Також він жартома зауважив, що Ubisoft нарешті може здійснити його мрію, довівши до ладу життєздатність оригінальної концепції, яку вони з командою придумали у далекому минулому, але тоді не змогли якісно реалізувати. А гарні продажі прийдешньої гри докажуть особисто продюсеру, що його ідея мала куди більший потенціал, ніж він вважав раніше.

Нагадаємо, що Assassin’s Creed Shadows планують випустити 15 листопада на PlayStation 5, Xbox Series X|S, App Store (macOS, iPadOS), ПК (Epic Games Store, Ubisoft Connect) та підписці Ubisoft+. Подробиці стосовно ігроладу є в нашому окремому матеріалі.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Креативний керівник серії Mario+Rabbids покинув Ubisoft після 25 років роботи

Девід Соліані

В Capcom мріють про нові кросовери з SNK і Marvel, а також не забувають про франшизу Mega Man

capcom marvel mega man

Nintendo систематично ігнорує перекладачів у титрах ігор

mario

Minecraft, It Takes Two i Candy Crush Saga визнали культурною спадщиною Швеції

sweden games

Series Entertainment придбала студію Pixelberry, щоб створювати мобільні ігри з ШІ

pixelberry

Squad Busters показала найгіршу дохідність серед ігор Supercell за останні 10 років

squad busters

Почалися знімання кіноадаптації Watch Dogs

watch dogs 2

Компанія Daybreak Games придбала творців ММО Palia

palia