Успіхи українського видавця Renatus Media

Відзначивши другу річницю з дня заснування, ігровий видавець Renatus Media підбив підсумки своєї діяльності на ігровому ринку.

За останні 12 місяців видавницькій компанії вдалося збільшити базу користувачів уп’ятеро: з 10 до 50 мільйонів гравців. Влітку 2013 року загальна кількість гравців дорівнювала 10 мільйонам, а вже рік потому, восени 2014-го, в ігри Renatus на платформах Facebook, iOS та Android грали вже більш ніж 50 мільйонів користувачів в усьому світі.

Серед головних хітів Renatus – такі ігри, як Bubble Chronicles Diamond Edition, Bubble Magic 3D, Bubble Origins, SlotBoom. Зовсім нещодавно видавець випустив низку нових ігор: Candy Dale, Sweet Smash Story та Bubble Milk Hero, які теж мають непогані шанси здобути успіх серед шанувальників віртуальних “цукерок” і “кульок”, — усе це завдяки яскравому оформленню та унікальній ігровій механіці, особливо серед жіночої аудиторії, яка є цільовою для компанії.

Окрім видавництва, компанія хоче бути активно залучена до розвитку ігрової індустрії. Вже понад рік Renatus є організатором та інвестором конференції DevGAMM. В грудні 2013 року оновлений DevGAMM зібрав у Києві близько 1300 учасників, в програмі конференції з’явилися нові формати і зіркові доповідачі. Обидва наступних заходи DevGAMM закріпили успіх: понад 1000 професіоналів ігрової індустрії, доповіді від Google, Facebook, Unity та іншіх лідерів ринку. Відповідно до численних відгуків відвідувачів, наразі конференцію DevGAMM можна вважати однією з найбільш продуктивних ігрових заходів у Східній Європі.

Серед найближчих планів видавця — поповнення ігрового портфоліо новими якісними іграми match 3 та “бабл-шутерами”. До кінця 2014 року заплановано вихід 3-х нових ігор, а також мобільних версій декількох ігрових додатків, які вже досягли високих показників на Facebook.

Якщо ви раптом захочете спробувати зіграти в ці ігри, то вам сюди, або сюди.

Читайте також

Стати акціонером Netflix чи Tesla в Україні стало трошки легше

Google назвала Genshin Impact грою року на Android

GeForce NOW тепер доступний на iPhone та iPad

Apple примусить розробників збирати особисті дані користувачів

App Store

Sony оновила мобільний додаток PlayStation

PlayStation App

Bloodstained: Ritual of the Night анонсовано для iOS та Android

Користувачі iOS тепер можуть грати ігри з Xbox (навіть без xCloud)

Remote Play

Українські інді ігри існують (Падон)

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: