В Antura and the Letters діти можуть вивчати іноземні мови в ігровій формі

Розроблена студіями Cologne Game Lab та Video Games Without Borders, освітня гра Antura and the Letters вже доступна для українських користувачів на iOS та Android. Початково створений у 2016 році для дітей-біженців з Сирії, цей безкоштовний навчальний застосунок дозволяє дітям у легкій та ігровій формі опанувати базові правила іноземної мови, поповнити словниковий запас та соціалізуватись у новій країні.

За даними МВС, з початку повномасштабного російського вторгнення, за кордон виїхало близько 6 мільйонів українців, понад 1,5 мільйона з яких — діти. Найбільша кількість юних вимушених переселенців прибула до сусідніх країн: Польщі, Молдови, Румунії, Угорщини та Словаччини. З початком навчального року, залишається ряд перешкод для продовження навчання дітей-біженців, зокрема, мовний бар’єр.

Навчальний процес в Antura and the Letters не потребує постійного інтернет-з’єднання та заснований на принципі гейміфікації. Діти опановують абетку, слова, вимову та базові правила обраної для вивчення мови через пригодницькі рівні разом з собакою Антурою. Ігрові рівні становлять собою нескладні головоломки, а у якості винагороди гравці отримують подарунки у вигляді аксесуарів для пса Антури. Зараз в українській версії гри для вивчення доступні 7 мов: англійська, французька, польська, німецька, іспанська, італійська та румунська.

Наразі найбільша увага розробників зосереджена на створені мовних пакетів тих країн, які приймають найбільшу кількість біженців з України. Це як сусідні країни (Польща, Румунія, Молдова та Угорщина) так і деякі інші європейські держави (Німеччина, Італія, Іспанія). Застосунок розрахований на дітей у віці від 4 до 10 років та через ігровий процес допоможе набути базового словникового запасу країни, в яку переїхала дитина.

— говорить професор Емануель Гвардіола, з Кельнської ігрової лабораторії в галузі технологій та мистецтв

Завантажити гру на ваші мобільні пристрої можна у App Store або Google Play.

Читайте також

Dragon Prince повертається: Netflix показав трейлер четвертого сезону мультсеріалу [відео]

Dragon Prince

Grounded виходить з дочасного доступу

У бібліотеці Epic Games Store зʼявилося сортування по папочках

Epic Games Store

Вартість Vampire Survivors зросла у ціні напередодні очікуваного релізу

Vampire Survivors

Стратегія Terra Invicta від творців моду LongWar для XCOM вийшла в дочасний доступ

Terra Invicta

Ми створили Steam-куратора з українськими іграми!

uagames site 01

До мережі потрапила інформація про неанонсоване DLC для Far Cry 6

Far Cry 6

Російські розробники присвоїли собі легендарний український шутер

chasm

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: