В Assassin’s Creed Red можна буде зіграти за шінобі-африканця й самурая-жінку

В Assassin’s Creed під кодовим ім’ям Red, події якої відбуватимуться в феодальній Японії, буде доступно два ігрових персонажі — самурай і шінобі. Про це повідомляють Insider Gaming з посиланням на анонімні джерела.

Assassin’s Creed Red, яку розробляє студія Ubisoft Quebec, за словами знайомих з розробкою людей, може стати однією з найкращих ігор у серії. Також повідомляють, що зараз гра знаходиться у хорошому стані. З іншого також відомо, що самурай буде жінкою, в той час як шинобі буде африканським біженцем.

Також відомо, що Assassin’s Creed створюють з фокусом на стелс. Це є одним з головним пріоритетів для розробників. Insider Gaming повідомляють, що у грі доведеться ховати тіла ворогів, переміщатися у високій траві та за всілякими перешкодами щоб приховувати свою присутність, і гратися з освітленням, щоби сховати свою тінь.

На майбутньому E3 Ubisoft мають на меті показати ігролад Assassin’s Creed Mirage, наступної гри у серії, а також показати VR гру Assassin’s Creed Nexus. А от гру про вбивць в феодальній Японії поки що планують випустити осінню 2024 року.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Стрім XDefiant — сьогодні о 20:00

xdefiant

Шутер XDefiant від Ubisoft матиме офіційну українську локалізацію

xdefiant

«Ubisoft не втручалася в розробку». Свіжі деталі стосовно The Rogue Prince of Persia

the rogue prince of persia

Ubisoft відкликає ліцензії The Crew з бібліотек гравців

The Crew 2014

Цікавинки, які ви могли пропустити в сюжетному трейлері Star Wars Outlaws

The Rogue: Prince Of Persia від творців Dead Cells вийде наступного місяця

The Rogue: Prince Of Persia

Ремейк Prince of Persia: The Sands of Time розробляють з нуля (знову)

prince of persia the sands of time

Star Wars Outlaws від Ubisoft вийде наприкінці серпня

star wars outlaws