В Epic Games Store можна безкоштовно забрати Deus Ex: Mankind Divided та The Bridge

Цього тижня в Epic Games Store ви можете забрати імерсим Deus Ex: Mankind Divided та головоломку The Bridge. Отримати ігри можна до 21 березня о 17:00 за київським часом.

Також будемо вдячні за використання тегу PLAYUA під час отримання цих чи будь-яких інших ігор. Цим ви дуже підтримаєте нас та надихнете на більш плідну працю. Вам не важко, а нам — приємно!

Deus Ex: Mankind Divided — це культова кіберпанкова екшн-RPG, у якій рішення гравця мають значення. За сюжетом головний герой, на ім’я Адам Дженсен, має протистояти таємній групі «Ілюмінатів», що керують планетою. Особливість світу полягає у тому, що нам наочно демонструють протистояння аугментованих, права яких обмежено, та звичайних людей. Гра є продовженням Deus Ex: Human Revolution. Нещодавно ми писали про скасування серії та звільненнях у студії.

The Bridge — це головоломка від незалежних розробників, яка дасть змогу гравцеві змінити своє уявлення про фізику та відчуття перспективи у світі забавки. У грі можна маніпулювати гравітацією та подорожувати будівлями із неможливою архітектурою. Цікаво, що цю гру вже роздавали двічі у крамниці.

До речі, у Epic Games триває весняний розпродаж, що хоч без знижкового купона, але можна отримувати на 10% більше Epic Rewards за покупки. Наступними безкоштовними іграми будуть Call of the Wild: The Angler та Invincible Presents: Atom Eve.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Продажі Content Warning сягнули 700 000 примірників, навіть попри безкоштовну роздачу

content warning

The Outer Worlds та Thief можна безкоштовно забрати в Epic Games Store

p.ua.thief

Багатокористувацькі шутери, жахастик, метавсесвіт — Добірка безкоштовних VR-ігор у Steam

vr game art

Кооперативну Content Warning безкоштовно роздають у Steam

Content Warning

У GOG можна безкоштовно забрати симулятор колонії Hammerting

Hammerting

В Epic Games Store можна безкоштовно забрати метроїдванію Islets

islets

У GOG можна безкоштовно забрати Book of Demons

Book of Demons

В Epic Games Store можна безкоштовно забрати Invincible Presents: Atom Eve та Call of the Wild: The Angler

Invincible Presents: Atom Eve