В Epic Games Store розпочався літній розпродаж!

Ви ж любите знижки, правда? Як їх взагалі можна не любити, це ж чудова нагода закупитись крутими іграми. Ось Epic Games Store й підігнав нам чимало знижок з новим літнім розпродажем, який триватиме до 6 серпня. Подекуди знижки сягають 75% і такі ігри як Assassin’s Creed: Origins можна забрати всього за 183 гривні.

З чудовими знижками зараз можна купити багацько ігор: від найбільших франшиз до інді-проектів.  Ми спробували зібрати для вас деякі з найцікавіших пропозицій, проте це далеко не все, а ознайомитися з повним списком ігор можна по цьому посиланню: https://www.epicgames.com/store/en-US/collection/summer-sale

До речі, одразу ж нагадаємо, що при оформлені покупки ви можете використовувати код творця PLAYUA, таким чином ви зможете підтримати команду PlayUA. А тепер до знижок!

Пропозиції до 200 гривень:

Пропозиції до 500 гривень:

Пропозиції до 1000 гривень:

Нагадуємо, що у користувачів Epic Games Store повинен бути купон на 300 гривень, з допомогою якого можна купувати ігри, вартість який перевищує 420 гривень та отримувати ще один такий самий. Детальніше про те, як він працює можна почитати тут.

Читайте також

«Чорна п’ятниця» в магазині PlayStation: ігровий цінопад

Отримайте Elite Dangerous та The World Next Door безкоштовно та назавжди!

Отримайте The Textorcist безкоштовно та назавжди!

У Fortnite може з’явитися платна підписка

Отримайте Dungeons 3 безкоштовно та назавжди

Оголошено системні вимоги Godfall

Godfall

Отримайте Ghostbusters: The Video Game Remastered та Blair Witch безкоштовно та назавжди

Отримайте Costume Quest 2 та Layers of Fear 2 безкоштовно та назавжди