В Epic Games Store розпочався літній розпродаж!

Ви ж любите знижки, правда? Як їх взагалі можна не любити, це ж чудова нагода закупитись крутими іграми. Ось Epic Games Store й підігнав нам чимало знижок з новим літнім розпродажем, який триватиме до 6 серпня. Подекуди знижки сягають 75% і такі ігри як Assassin’s Creed: Origins можна забрати всього за 183 гривні.

З чудовими знижками зараз можна купити багацько ігор: від найбільших франшиз до інді-проектів.  Ми спробували зібрати для вас деякі з найцікавіших пропозицій, проте це далеко не все, а ознайомитися з повним списком ігор можна по цьому посиланню: https://www.epicgames.com/store/en-US/collection/summer-sale

До речі, одразу ж нагадаємо, що при оформлені покупки ви можете використовувати код творця PLAYUA, таким чином ви зможете підтримати команду PlayUA. А тепер до знижок!

Пропозиції до 200 гривень:

Пропозиції до 500 гривень:

Пропозиції до 1000 гривень:

Нагадуємо, що у користувачів Epic Games Store повинен бути купон на 300 гривень, з допомогою якого можна купувати ігри, вартість який перевищує 420 гривень та отримувати ще один такий самий. Детальніше про те, як він працює можна почитати тут.

Читайте також

До Epic Games Store додали підтримку модифікацій

MechWarrior 5: Mercenaries

Отримайте 20XX, Barony та Superbrothers: Sword & Sworcery EP безкоштовно та назавжди

Achievement unlocked: у EGS з’явилась система досягнень

Epic Games Store

Отримайте Next Up Hero та Tacoma безкоштовно та назавжди

У PS Store почався літній розпродаж

PS Store sale

Rocket League у серпні стане безкоштовною

Epic Games Store офіційно інтегрували в GOG Galaxy 2.0

GOG Galaxy 2.0

Отримайте Torchlight 2 безкоштовно та назавжди

Популярне