В Epic Games Store з’явиться аналог Discord

Розробники з Epic Games поділилися подробицями майбутніх оновленнь Epic Games Store. Деякі з змін гравці зможуть спробувати вже цього місяця, а на деякі доведеться ще трохи почекати.

Цього місяця у крамниці з’являться картки гравців. Клацнувши на іконку друга у соціальній панелі вам висвітить невелике вікно, з різноманітною інформацією про профіль, наприклад приєднані акаунти. Вмайбутньому також обіцяють добавити кастомізацію цих карток. Також покращили систему пошуку у соціальній панелі. Тепер там відображатимуться спільні друзі, а пошук проходитимить по різним платформам.

Продовжуючи тему соціальною панелі, розробники добавили можливість мінімізувати її, аби під час перегляду магазину вона не відволікала. Останньою функцією, яку розробники обіцяють добавити у лаунчер цього місяця є режим Do Not Disturb. Також Epic Games розповіли, що мають намір допрацювати функцію Whispers та повернути її у якомога найкращій формі.

Що до планів на майбутнє, то тут розробники сконцентровані на соціалізації користувачів. Epic Games Store отримає групову систему, яка дозволятиме гравцям збиратися разом у голосових чи текстових чатах, як у грі, так і просто поки шукаєте щоб пограти. Такий собі аналог Discord вбудований в сам лаунчер. Підтверджує це й те, що такі групи будуть відкриватися в окремих активних вікнах. Группа зможе спілкватися в не залежності від того, чи є її засновник з ними, чи він вийшов. Буде також й свій аналог оверлея від Discord: спрощений режим який показуватиме учасників розмови та їх статус.

Читайте також

Epic Games Store безкоштовно віддають Defense Grid: The Awakening та Verdun

Знижки до 75%: у EGS розпочався літній розпродаж

Epic Games Store безкоштовно віддають Obduction та Offworld Trading Company

Скоро у Fortnite завітає баскетболіст Леброн Джеймс

Fortnite

Epic Games Store безкоштовно віддають Bridge Constructor The Walking Dead та Ironcast

Epic Games Store безкоштовно віддають The Spectrum Retreat

Epic Games Store роздає Horizon Chase Turbo та Sonic Mania

Epic Games Store роздає Hell is other demons та Overcooked! 2

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: