В Epic Games Store з’явиться аналог Discord

Розробники з Epic Games поділилися подробицями майбутніх оновленнь Epic Games Store. Деякі з змін гравці зможуть спробувати вже цього місяця, а на деякі доведеться ще трохи почекати.

Цього місяця у крамниці з’являться картки гравців. Клацнувши на іконку друга у соціальній панелі вам висвітить невелике вікно, з різноманітною інформацією про профіль, наприклад приєднані акаунти. Вмайбутньому також обіцяють добавити кастомізацію цих карток. Також покращили систему пошуку у соціальній панелі. Тепер там відображатимуться спільні друзі, а пошук проходитимить по різним платформам.

Продовжуючи тему соціальною панелі, розробники добавили можливість мінімізувати її, аби під час перегляду магазину вона не відволікала. Останньою функцією, яку розробники обіцяють добавити у лаунчер цього місяця є режим Do Not Disturb. Також Epic Games розповіли, що мають намір допрацювати функцію Whispers та повернути її у якомога найкращій формі.

Що до планів на майбутнє, то тут розробники сконцентровані на соціалізації користувачів. Epic Games Store отримає групову систему, яка дозволятиме гравцям збиратися разом у голосових чи текстових чатах, як у грі, так і просто поки шукаєте щоб пограти. Такий собі аналог Discord вбудований в сам лаунчер. Підтверджує це й те, що такі групи будуть відкриватися в окремих активних вікнах. Группа зможе спілкватися в не залежності від того, чи є її засновник з ними, чи він вийшов. Буде також й свій аналог оверлея від Discord: спрощений режим який показуватиме учасників розмови та їх статус.

Читайте також

Наступного тижня у EGS роздаватимуть трилогію Deponia та ще дві гри

Deponia

Отримайте 3 out of 10: Season Two безкоштовно та назавжди

Отримайте Tales of the Neon Sea безкоштовно та назавжди

Отримайте Creature in the Well безкоштовно і назавжди!

Отримайте The Fall безкоштовно та назавжди

4 сезон у Fall Guys розпочнеться рівно за тиждень

fall guys

Отримайте Surviving Mars безкоштовно та назавжди!

Epic Games придбали розробників Fall Guys

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: