В іграх Blizzard поменшало “токсичних” гравців

Ще минулого року Blizzard розповідали, що використовують машине навчання для боротьби з цькуванням та образами в іграх, таких як Overwatch. Як показує практика, цей спосіб насправді дієвий. Джей Ален Барк, президент компанії, у відеозвернені до прихильників розповів, що використання машинного навчання посприяло значному спаду токсичності в спільноті.

Ця система працює в Overwatch та Heroes of the Storm. Це дозволило нам швидше видавати штрафи та ми побачили значний спад не лише в токсичності текстових чатів, але й зниження рівня порушень в цілому. Кілька місяців тому ми додали цю систему в публічні канали World of Warcraft, і від тоді ми вже спостерігаємо зменшення часу, протягом котрого проблемні гравці залишаються непокараними на половину. Ми продовжуємо покращувати швидкість та точність системи.

розповів Ален

Blizzard, звичайно ж, не покладаються на одне лише машине навчання. Нещодавно компанія зробила покарання за погану поведінку у Overwatch суворішими, а також додала більш обширні можливості для фільтрування нецензурної лексики.

Читайте також

Книги, комікси та артбуки від Blizzard вийдуть українською!

Blizzard

Death Stranding 2, Китай проти школоти, цензура в Overwatch… — #PlayNews

Saints Row (2022)

Провідні розробники Diablo 4 покинули Blizzard

diablo 4

[ОНОВЛЕНО] Бета-тест Diablo II: Resurrected розпочнеться в п’ятницю 13-го

Diablo Immortal перенесли на 2022 рік

Diablo Immortal

Президент Blizzard покинув компанію після нещодавніх протестів

Кросплей в Overwatch з’явиться найближчим часом

Overwatch

BlizzCon 2021 скасовано!

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: