З’явився ігролад скасованого продовження Scarface: The World Is Yours

Scarface: The World Is Yours — це пригодницька гра у відкритому світі від Radical Entertainment, що вийшла у 2006 році на ПК, PS2 та Wii. Гру у свій час добре прийняли як гравці, так і критики, тож було вирішено почати роботу над сиквелом, події якого відбувались би у Лас-Веґасі. Тоні довелось би будувати свою імперію саме там. На жаль, цій грі не судилось вийти.

Проте нещодавно, на ютуб-каналі Mafia Game Videos, де місяць назад вперше були показані концепт-арти Scarface Empire (Scarface 2), вийшло нове відео з демонстрацією ігроладу гри за 2008 рік. У відео спершу показують краєвиди гри заповнені різноманітними казино, далі Тоні Монтана влаштовує стрілянину на вулицях Лас-Веґаса після чого тікає від лап законників на автомобілі.

Окрім цього ще вперше у відео засвітились анімації смерті/відродження. У першій його вбиває НІП, у другій після отримання поранення герой розстрілює нападника, а у третій дружній НІП виручає Тоні.

За словами автора відео Scarface Empire (Scarface 2) скасували через злиття Radical Entertainment та Activision. У Activision на той момент вже було багато проєктів з відкритим світом, тому сиквел Scarface: The World Is Yours їх не цікавив.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Battlefield 2042 більше не отримуватиме нового контенту

battlefield 2042

Warzone Mobile стартувала в 3 рази слабше, ніж Warcraft Rumble

warzone

Розробники скаржаться на недоцільність підтримки Xbox

xbox

Чутки: Дві наступні Battlefield вийдуть в 2025 році

battlefield 6

4 гри Xbox вийдуть на інших платформах, але ексклюзиви нікуди не зникнуть

xbox ps switch

Серія Battlefield з’явиться на консолях Nintendo, натякнув CEO Electronic Arts

Battlefield

Джейсон Шраєр анонсував нову книгу — про розквіт і занепад Blizzard Entertainment

activision blizzard

Компанією Blizzard керуватиме колишня менеджерка Call of Duty