В мережі з’явився можливий список ігор для PS+ на березень

Сьогодні в мережі з’явився можливий перелік ігор для підписки PlayStation Plus на березень. Цей список складається з Ghostrunner, Team Sonic Racing та Ghost of Tsushima: Legends. Поки офіційного підтвердження, що саме ці ігри з’являться у підписці наступного місяця немає, однак чи так це, чи ні, ми дізнаємось вже незабаром.

Ghostrunner це дуже динамічний та жорстокий слешер, який поєднав у собі наукову фантастику та пост-апокаліптичний сетинг. Гра розповідає історію світу, який вже досяг свого кінця та тих, хто досі намагається вижити.

Team Sonic Racing це гоночна гра про синього їжака Соніка та його друзів й ворогів. Гравці обирають одного з п’ятнадцяти доступних персонажів та вступають у гонку, наповнену дрифтом, маневрами та різними бонусами.

Ну і нарешті Ghost of Tsushima: Legends, це багатокористувацький режим Ghost of Tsushima, який також існує окремою грою, де гравці і командах від двох до чотирьох гравців рубають міфічних істот, виконують завдання та ходять в рейди. Подробиці гри можете прочитати у нашому матеріалі.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Світ дикої природи Horizon Forbidden West [Поради для виживання]

Світ дикої природи Horizon Forbidden West

Як обрати ідеальну ігрову консоль

steamdeck

Нову гру від творців It Takes Two анонсують цього року

it takes two

Затягне і не відпустить — Огляд Balatro

balatro

У 2023 році ґеймери провели 60% часу в іграх, яким понад 6 років

fortnite

The Outer Worlds та Thief можна безкоштовно забрати в Epic Games Store

p.ua.thief

Шпигун PlayStation проник у Xbox – фанати шоковані

xbox series x and s

Джим Раян вважає, що PS5 може стати найуспішнішою консоллю Sony

p.ua.Джим Раян

Популярне