В нову іграшку від BioWare вже можна пограти

6e77afe255f4b8cace0f7eb645cf3304

Кілька днів тому ми розповідали про натовп неуважних ґеймерів, що пропустили анонс нової гри BioWare прямо в епіцентрі ігрової виставки GDC. І, хоч нікому не вдалося знайти фото Алістера в тій самій футболці, історія має своє продовження.

“Вчора мені вдалося пограти в Mass Effect: Andromeda, а сьогодні – в нашу нову гру. Обидві виглядають просто чудово. Сьогодні я носив звичайну футболку.”, – написав Алістер МакНеллі у своєму Twitter

І хто б міг сподіватися, що гра, якою нас дражнять всього кілька днів, не тільки активно розробляється, а й має цілком робочий прототип. На разі невідомо, чи це повноцінна альфа, чи кілька демонстраційних рівнів приготованих для Е3, та хитрий ґеймдизайнер вже змусив фанатську підсвідомість малювати омріяні всесвіти і з нетерпінням чекати анонсу.

В свою чергу тішить те, що Anromeda теж “виглядає просто чудово”, адже гру перенесли з кінця цього року на початок наступного, а кілька розробників, що працювали над проектом, переметнулися в інші компанії. Та не варто забувати, що Алістер – працівник BioWare, і чого він тільки не скаже, щоб ви купили те, що продають його господарі.

Читайте також

Перезапуск Anthem ще не скоро побачить світ

Anthem

Літня версія GDC пройде у онлайн-форматі

GDC 2020

Оголошено дату проведення GDC 2020

GDC

Сьогодні у Steam розпочнеться “Фестиваль ігор”

Steam

Фонд GDC надаватиме фінансову допомогу інді-розробникам

Конференцію GDC 2020 перенесли через коронавірус

Коджіма та EA не приїдуть на GDC 2020

Сценарист Mass Effect приєднується до студії Archetype

Drew Karpyshyn

Популярне