В Return to Monkey Island знайшли першу великодку

Встиг Return to Monkey Island лишень вийти, як не тільки отримав купу схвальних відгуків, а й потрапив під мікроскоп шукачів великодок. Одну з них відомий YouTuber з Австралії та прихильник франшизи The Easter Egg Hunter знайшов буквально за день після виходу гри. Серед істотної кількості дивних жартів в серії Monkey Island завжди було те, що завдяки натякам (попри певні обмеження з цього приводу в LucasArts) можна догратися до того, щоб вбити головного героя Ґайбраша Тріпвуда в якомусь дивному відрізку гри. Є такий відрізок і в новій грі, який можна рахувати за невеличкий спойлер, хоча на основний сюжет гри момент не дуже впливає.

Коли Ґайбрашу потрібно затримати дихання щоб пробратись з одного боку корабля ЛеЧака на інший, вмикається таймер. Коли той стікає перший раз, флешфорвард (це як флешбек, але в майбутнє), що він показує як Ґайбраш оповідає своєму сину історію гри, інформує гравця що Ґайбраш міг затримати дихання трохи довше, тож гравцю дається ще 5 хвилин. Якщо не вилазити з води і за них, то Ґайбраш на останньому диханні протримається ще 3 хвилини. Але коли стічуть і вони, гравець отримає досить сумну та навіть трохи моторошну альтернативну кінцівку в стилі фільму “Назад у майбутнє” (Back to the Future). Там де до того сиділи Ґайбраш та його син буде пуста лавка, а повідомлення скаже, що Ґайбраш потонув до того як вони з Елейн встигли завести дітей.

Наостанок гравець отримає за настирливе бажання втопити Ґайбраша досягнення під назвою “Dead Dead Dead” (“Мертвий мертвий мертвий”), після чого повернеться в головне меню.

Читайте також

Перші оцінки та враження від Return to Monkey Island обнадіюють шанувальників

Return to Monkey Island

Вперше зафільмовано великодку, якій 17 років

Splatoon 3, Metal Hellsinger, Serial Cleaners — Порадник Ґеймера: Вересень 2022

metal hellslinger

Підсумки Nintendo Direct Mini

NieR: Automata

Battlefield: Hardline кепкує з CoD: Advanced Warfare

Три унікальні анімації перезарядки у Battlefield Hardline

Джефф Кілі повідомив дату проведення цьогорічного The Game Awards

З ZA/UM пішли ключові фігури — сиквел Disco Elysium можна не чекати?

Disco Elysium

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: