В Return to Monkey Island знайшли першу великодку

Встиг Return to Monkey Island лишень вийти, як не тільки отримав купу схвальних відгуків, а й потрапив під мікроскоп шукачів великодок. Одну з них відомий YouTuber з Австралії та прихильник франшизи The Easter Egg Hunter знайшов буквально за день після виходу гри. Серед істотної кількості дивних жартів в серії Monkey Island завжди було те, що завдяки натякам (попри певні обмеження з цього приводу в LucasArts) можна догратися до того, щоб вбити головного героя Ґайбраша Тріпвуда в якомусь дивному відрізку гри. Є такий відрізок і в новій грі, який можна рахувати за невеличкий спойлер, хоча на основний сюжет гри момент не дуже впливає.

Коли Ґайбрашу потрібно затримати дихання щоб пробратись з одного боку корабля ЛеЧака на інший, вмикається таймер. Коли той стікає перший раз, флешфорвард (це як флешбек, але в майбутнє), що він показує як Ґайбраш оповідає своєму сину історію гри, інформує гравця що Ґайбраш міг затримати дихання трохи довше, тож гравцю дається ще 5 хвилин. Якщо не вилазити з води і за них, то Ґайбраш на останньому диханні протримається ще 3 хвилини. Але коли стічуть і вони, гравець отримає досить сумну та навіть трохи моторошну альтернативну кінцівку в стилі фільму “Назад у майбутнє” (Back to the Future). Там де до того сиділи Ґайбраш та його син буде пуста лавка, а повідомлення скаже, що Ґайбраш потонув до того як вони з Елейн встигли завести дітей.

Наостанок гравець отримає за настирливе бажання втопити Ґайбраша досягнення під назвою “Dead Dead Dead” (“Мертвий мертвий мертвий”), після чого повернеться в головне меню.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Найкращі ігри 2022 року — PlayUA Game Awards

Найкращі ігри 2022 року — PlayUA Game Awards

Перші оцінки та враження від Return to Monkey Island обнадіюють шанувальників

Return to Monkey Island

Вперше зафільмовано великодку, якій 17 років

Splatoon 3, Metal Hellsinger, Serial Cleaners — Порадник Ґеймера: Вересень 2022

metal hellslinger

Підсумки Nintendo Direct Mini

NieR: Automata

Battlefield: Hardline кепкує з CoD: Advanced Warfare

Три унікальні анімації перезарядки у Battlefield Hardline

Козаки та Аврора. Шукай скарби та допомагай відбудовувати школи

Козаки і Аврора main

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: