В Україні стартують продажі оновлених ігрових ноутбуків Acer Nitro 7 та Nitro 5

Елегантний дизайн та висока функціональність у поєднанні із сучасними продуктивними компонентами – нові ноутбуки Nitro заряджені на перемогу під час занурення у ігрові світи. Мобільні комп’ютери поєднують збалансовані характеристики, доповнені інноваційними технологіями Acer за доступною ціною, що гарантує безпрецедентні можливості для шанувальників комп’ютерних розваг.

Досконалий дизайн

Нові моделі набули нової вишуканої зовнішності та стали ще більш витонченими. Металевии корпус Nitro 7 із тонкими рамками навколо екрана завтовшки лише 19,9 мм. Оновлені Nitro 5 та Nitro 7 доступні із діагоналлю 15,6 та співвідношенням екрана до корпусу 80%.

Безкомпромісне оснащення

Ноутбуки отримали потужне оснащення, що об’єднує новітні високопродуктивні компоненти, здатні забезпечити бездоганнии та стабільний ігровий процес у сучасних іграх. Апаратна частина складається із потужного процесора Intel Core 9-го покоління та новітньоі графіки NVIDIA GeForce GTX. Мобільні комп’ютери використовують оперативну пам’ять DDR4 обсягом до 32 ГБ, а, для зберігання даних користувача та швидкого завантаження системи, передбачені два слоти для підключення SSD-дисків формату M.2 із інтерфейсом PCIe Gen 3×4, які можна об’єднати в масив RAID 0 за технологією NVMe, та жорсткий диск обсягом до 2 ТБ. На відміну від попередніх моделей, нові Nitro використовують матриці Full HD IPS та забезпечують реалістичне відтворення кольорів за частоти оновлення 144 Гц та часу відгуку 3 мс.

Оптимізовано для ігор

Комунікаціі представлені Wi-Fi 5 (також відомии як стандарт 802.11ac) із технологією 2×2 MU-MIMO та Bluetooth 5. Ноутбуки використовують вдосконалений мережевии адаптер Killer Ethernet E2500 із програмою оптимізаціїтрафіка від компанії Acer для усунення затримок. Для підключення допоміжних пристроїв наявні численні порти, наприклад, HDMI 2.0, USB Type-C 3.2 1-го покоління тощо.

Додаткові переваги

Nitro 7 та Nitro 5 оснащено охолоджувальною системою із двома вентиляторами. Завдяки ій, а також двом випускним отворам і технологіі Acer CoolBoost ноутбук не перегрівається навіть після кількох годин гри поспіль. За допомогою програмноїоболонки NitroSense, користувач має змогу слідкувати за станом системи, керувати швидкістю обертання вентиляторів у режимі реального часу, а також здійснювати багато інших налаштувань. Зокрема, вибрати один з шести режимів відтворення звуку за допомогою технології Acer TrueHarmony чи активувати режим Overdrive, щоб скоротити час відгуку матриці дисплею до 3 мс.

Ціна та доступність

Acer Nitro 5 та Nitro 7 уже доступні в Україні та продаються за ціною від 27499 грн та 32999 грн відповідно.

Читайте також

Легкий та зручний! Огляд Acer Swift 3

Acer Swift 3

Acer анонсувала появу портативного світлодіодного проектора B250i з аудіосистемою студійного рівня

Acer B250i

Acer представила три нові ігрові монітори лінійки Predator із неймовірними можливостями

Predator X38

Acer представила новий ноутбук для фахівців, які часто подорожують — TravelMate P6

Acer TravelMate P6

Компанія Acer поповнила лінійку ПК для творчої роботи ноутбуками-трансформерами та робочою станцією

Acer ConceptD 7 Ezel

Огляд Acer Swift 3

Acer Swift 3

Ігровий ноутбук Acer Predator Triton 300 доступний в Україні

Acer Predator Triton 300

Новий 14 дюймовий Acer Swift 5

Популярне