Valve відновили виплати українським розробникам у Steam

Valve нарешті відновили виплати українським розробникам у Steam.  Про це повідомив у власному телеграм-каналі міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров. Нагадуємо, у середині березня українські ігротворці перестали отримувати щомісячні виплати своїх заробітків у Steam. Тоді працівники Valve пояснили це оновленням вимог у роботі з банками-посередниками, через що розробників закликали оновити свою платіжну інформацію.

Тоді це викликало неабиякий розголос, бо така проблема виникла тільки в Steam — жодна інша платформа цифрової дистрибуції не блокувала виплати українським розробникам. А на тлі повномашстабного вторгнення втрата для сотень громадян України основного джерела доходів була неабияком ударом.

Після численних скарг від українських ігротворців до справи взялося й Міністрество цифрової трансформації, яке надіслало Valve листа з проханням посприяти якнайшвидшому розв’язанню цієї проблеми. І от лічені хвилини тому пан Федоров повідомив, що отримав відповідь від Valve. Мовляв, компанія нарешті налагодила систему отримання необхідної інформації про банк-посередник від українських партнерів та внесла його до своєї платіжної системи. Тож тепер українські розробники знову зможуть отримувати свої чесно зароблені кошти зі Steam.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

У Steam роздають Hue та Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War

warhammer 40,000 gladius relics of war

Український дизельпанк-екшн Erra: Exordium вийшов у дочасному доступі Steam

erra exordium

Steam вводить можливість брати пробники

Dead Space 2023 рімейк

У Steam набирає обертів «Фестиваль Спорту 2023»

Фестиваль Спорту

Українська Speed Crew пішла “на золото”

speed crew

Що чекає FACEIT — платформу, яка врятувала матчмейкінг у CS:GO?

faceit

Valve нарешті додали приціл для AWP!

crosshair cs

Український гравець у Dota 2 приєднався до російської команди

resolut1on

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: