Valve відновили виплати українським розробникам у Steam

Valve нарешті відновили виплати українським розробникам у Steam.  Про це повідомив у власному телеграм-каналі міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров. Нагадуємо, у середині березня українські ігротворці перестали отримувати щомісячні виплати своїх заробітків у Steam. Тоді працівники Valve пояснили це оновленням вимог у роботі з банками-посередниками, через що розробників закликали оновити свою платіжну інформацію.

Тоді це викликало неабиякий розголос, бо така проблема виникла тільки в Steam — жодна інша платформа цифрової дистрибуції не блокувала виплати українським розробникам. А на тлі повномашстабного вторгнення втрата для сотень громадян України основного джерела доходів була неабияком ударом.

Після численних скарг від українських ігротворців до справи взялося й Міністрество цифрової трансформації, яке надіслало Valve листа з проханням посприяти якнайшвидшому розв’язанню цієї проблеми. І от лічені хвилини тому пан Федоров повідомив, що отримав відповідь від Valve. Мовляв, компанія нарешті налагодила систему отримання необхідної інформації про банк-посередник від українських партнерів та внесла його до своєї платіжної системи. Тож тепер українські розробники знову зможуть отримувати свої чесно зароблені кошти зі Steam.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Картковий інді-хіт Balatro знімають з продажу, бо гру чомусь вважають «азартною»

balatro

У Steam можна безкоштовно забрати Space Crew: Legendary Edition

Space Crew: Legendary Edition

аRPG від творців Ori, No Rest for the Wicked, вийде в дочасному доступі у квітні

No Rest for the Wicked

«Право на монетизацію потрібно заслужити» — вважає керівник Helldivers 2

helldivers 2

Hollow Knight: Silksong схоже не вийде навіть цього року

silksong

Підбірка безкоштовних кооперативних ігор для компанії друзів у Steam

DDrace Network

Божевільна What the Car? від творця What the Golf? вийде цьогоріч у Steam

What the Car?

«Може існувати вічно» — Керівник розробки Rainbow Six Siege не бачить сенсу в створенні нової частини гри

rainbow six siege

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: