Valorant сьогодні отримає нову мапу — Lotus

Сьогодні Valorant отримає нову, девʼяту, мапу — Lotus. Вона матиме три точки закладання бомби та буде стилізованою під храм, що знаходиться у Індії, Західні Гати у Омега-Землі. Подібна кількість точок для бомб уже була, але тільки на мапі Haven. Тож можна припустити, що й тут команді захисників доведеться активно ділитися для захисту кожної з них. Мапа має великий розмір, обертові двері та стіну, яку можливо зламати.

Ми хотіли передати відчуття епічної пригоди, містики забутої світом давньої споруди. Ми надихалися, у тому числі, фільмами «Індіана Джонс». Нам припала до душі вирізьблена зі скелі архітектура та її містична атмосфера.

Браян Ям, автор концепт-артів

Ми хотіли надати мапі щонайбільше гнучкості у переміщенні для обох команд. Індійські традиційні архітектурні елементи та локації допомагали нам черпати ідеї, як-от східчасті криниці, вирізьблені зі скелі, споруди та стиль дравідів, печерні храми Бадамі, печери Еллори, Рані-кі-вав тощо.

Джо Лансфорд, дизайнер

Новинка стане доступною уже сьогодні як частина оновлення Епізод 6 Акт 1. Разом з тим додадуть нову бойову перепустку із сезонними скінами та графіті.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Безкоштовний шутер XDefiant від Ubisoft вийде в кінці травня

xdefiant

У 2023 році ґеймери провели 60% часу в іграх, яким понад 6 років

fortnite

Шутер XDefiant не вийде найближчим часом, але відкрита бета вже близько

xdefiant

1600 жінок отримали від Riot Games 80 млн $ компенсації за сексизм і дискримінацію в студії

сексизм

Київська CyberZone знову відкрита за підтримки Legion від Lenovo

cyberzone powered by legion 1

«Поверни Twitter»: Ілона Маска загнобили на Valorant Champions

sad elon

Valve роблять Counter-Strike 2 ще більше схожим на VALORANT

Counter-Strike 2

NAVI оштрафували на Valorant Champions за вживання заборонених речовин

ange1 valorant