VALVE банитиме гравців у яких підвисає CS:GO

Днями на офіційному сайті VALVE з’явились відповіді стосовно trust factor — оновленої системи для боротьби з чітерством. Творці “системи довіри” вирішили запустити офіційний F.A.Q, де кожен охочий може знайти відповідь на те чи інше питання, яких у спільноти зараз маса. 

За словами розробників, підвисання гри зумовлені постійними запитами сторонніх програм, які CS:GO відхиляє. Іншими словами, замість стабільної роботи гра постійно відбивається від запитів програм, що встановлені на вашому ПК і які тим чи іншим способом вносять зміни в ігровий процес. Це може бути як чітерський софт, так і звичайни хаб дискорду, який поверх гри показує імена ваших друзів, що знаходяться в конференції разом з вами. Також, trust factor не довіряє й OBS, що принесло чимало проблем стрімерам. 

Наразі йде робота над тим, аби гра не відволікалася на сторонній софт і у разі продовження постійних запитів користувачі отримуватимуть VAC-бани. 

Також творці відмовились і від “білих списків” для стороннього ПО. Це зумовлено тим, що розробники не можуть бути впевненими у безпеці сторонніх програм, які можуть зламати та використовувати для чітерства. 

Нагадаємо, що траст фактор ввели в гру наприкінці червня. Більшість гравців спільноти не задоволені його роботою, адже він приносить багато проблем чесним гравцям та стрімерам. А самі розробники чітів вже встигли назвати цю систему недієздатною.

Читайте також

Counter-Strike: Global Offensive позбудеться ботів у змагальному режимі

counter-strike: global offensive, CS:GO

UPEA та FACEIT запустили українські сервери CS:GO

Цього року вперше не буде Major-турнірів з CS:GO

Битва десятиріччя: NAVI 2010 проти NAVI 2020

Зареєструйтесь на Devices Dreamcup з CS:GO від Logitech та магазину ґеймерського спорядження Зона51

Logitech G NCL закінчився перемогою HauntedFamily

NCL

CS:GO перейде на Source 2 наприкінці 2021 року. Та є нюанс…

Нове оновлення CS:GO не дасть вам розмінувати бомбу

Популярне