web analytics

Перші скріншоти нової гри від Valve — гібрида Overwatch, Valorant i Dota 2

Минулого року інсайдери довідалися про нову гру від Valve під кодовою назвою Neon Prime, яка нібито мала стати новим словом у жанрі МОВА.  Тепер же гра отримала остаточну назву — Deadlock — а інсайдери довідалися не лише нові подробиці гри, а й отримали кілька скріншотів з останніх плейтестів.

Deadlock — це змагальний шутер від третьої особи з героями, що матимуть унікальні здібності. За основу буде покладено протистояння двох команд 6 на 6, а полем бою стане величезна мапа.

Як видно із зображень, мапа матиме 4 лінії, героям будуть доступні вміння й предмети, які можна використовувати. Ваше завдання — захист споруд на мапі й знищення фортів опонента. Учасники плейтестів описували гру як суміш Dota 2, Team Fortress 2, Overwatch, Valorant, і Smite.

За словами інсайдерів, зараз доступ до гри має понад 100 людей, зокрема популярні кіберспортивні контентмейкери, тож вочевидь Valve уже готується до анонсу гри. Зважаючи, що попереду в нас червень із його величезною кількістю презентацій, анонс може відбутися або десь там, або у вересні під час Dota 2 The International.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

«Це як F-22 і танк “Абрамс”» — розробники DOOM: The Dark Ages порівняли її з DOOM Eternal

doom the dark ages

Call of Duty: Black Ops 6 не займатиме 310 ГБ

p.ua.call of duty black ops 6

Почалася відкрита бета українського горор шутера Level Zero: Extraction

level zero extraction

Фанати обвалили рейтинг Team Fortress 2 у Steam через наплив ботів

p.ua.team fortress 2

У XDefiant зіграло майже 8 мільйонів гравців за перший тиждень

p.ua.xdefiant

Call of Duty: Black Ops 6 буде відразу доступна в Game Pass

call of duty black ops 6 officially announced

В XDefiant зіграло 3 мільйони гравців за перші 48 годин

xdefiant

У CS2 тепер можна орендувати скіни

cs2 loadouts awp1

Популярне