[ОНОВЛЕНО] Valve не переїде до Нової Зеландії

ОНОВЛЕНО: Після чуток про можливий перїзд до Ґейба Ньюелла звернувся новозеланський журналіст Люк Еплбі. Як виявилося, дядько Ґейб не планував ніякої зустрічі з прем’єр-міністеркою і навіть близько не думав перевозити (хай навіть тимчасово) Valve до Нової Зеландії. А от пропозиція отримати додаткове громадянство виявилася правдою — і Ньюелл уже подав документи.


Початкова новина: Компанія Valve розташована у Белв’ю, дорогому передмісті Сіетла, та Ґейб Ньюелл роздумує над тим, щоб тимчасово перевезти працівників до Нової Зеландії. Це буде обговорюватись із прем’єр-міністром країни. Як повідомляє портал Valve News Network, про це бос Valve заявив під час бесіди в Discord з організатором The Game Awards — Джефом Кілі.

Нагадаємо, дядько Ґейб поїхав у Нову Зеландію ще у березні після релізу Half-Life: Alyx. Та через спалах коронавірусу йому довелося продовжити свою відпустку. Як наслідок, він провів у країні понад пів року та почав брати активну участь у житті держави, зайнявся благодійністю.

За ці заслуги йому запропонували громадянство. За законами цієї країни на нього може претендувати інвестор, який вклав в економіку країни понад $300 тисяч та прожив на її території понад 6 місяців. Творець Steam вважає, що через віддалену роботу ефективність компанії значно просіла, а кількість оновлень для крамниці та ігор-сервісів скоротилася в рази.

“Весь цей час ми працювали зі зниженою продуктивністю. Ми безумовно працювали б швидше, якби змогли повернутися в наші офіси”, – заявив Ньюелл.

Читайте також

Microsoft Flight Simulator отримає підтримку VR та оновлену Британію

Microsoft Flight Simulato

16-річну історію розробки Black Mesa нарешті завершено

У Steam з’явилася повна підтримка ґеймпада Dualsense від PS5

Dualsense PS5

У Half-Life: Alyx з’явилися коментарі розробників

Half-Life: Alyx

Counter-Strike святкує 20 років!

Counter-Strike

Тепер ви можете стати тестером завдяки Steam

Ґейб Нюелл запустить гнома з ігор Valve у космос

Найстрашніші моменти в іграх, від яких ми відкладали цеглу стоячи

Halloween