[ОНОВЛЕНО] Valve не переїде до Нової Зеландії

ОНОВЛЕНО: Після чуток про можливий перїзд до Ґейба Ньюелла звернувся новозеланський журналіст Люк Еплбі. Як виявилося, дядько Ґейб не планував ніякої зустрічі з прем’єр-міністеркою і навіть близько не думав перевозити (хай навіть тимчасово) Valve до Нової Зеландії. А от пропозиція отримати додаткове громадянство виявилася правдою — і Ньюелл уже подав документи.


Початкова новина: Компанія Valve розташована у Белв’ю, дорогому передмісті Сіетла, та Ґейб Ньюелл роздумує над тим, щоб тимчасово перевезти працівників до Нової Зеландії. Це буде обговорюватись із прем’єр-міністром країни. Як повідомляє портал Valve News Network, про це бос Valve заявив під час бесіди в Discord з організатором The Game Awards — Джефом Кілі.

Нагадаємо, дядько Ґейб поїхав у Нову Зеландію ще у березні після релізу Half-Life: Alyx. Та через спалах коронавірусу йому довелося продовжити свою відпустку. Як наслідок, він провів у країні понад пів року та почав брати активну участь у житті держави, зайнявся благодійністю.

За ці заслуги йому запропонували громадянство. За законами цієї країни на нього може претендувати інвестор, який вклав в економіку країни понад $300 тисяч та прожив на її території понад 6 місяців. Творець Steam вважає, що через віддалену роботу ефективність компанії значно просіла, а кількість оновлень для крамниці та ігор-сервісів скоротилася в рази.

“Весь цей час ми працювали зі зниженою продуктивністю. Ми безумовно працювали б швидше, якби змогли повернутися в наші офіси”, – заявив Ньюелл.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Перші скріншоти нової гри від Valve — гібрида Overwatch, Valorant i Dota 2

p.ua.valve

Розробники ПК ігор поважають відкритість і демократичність Steam

steam

Valve повернули Dust2 і зміну рук у Counter-Strike 2

p.ua.cs2 left hand

Valve полагодила правила рефандів ігор в Steam

steam

Valve суттєво покращила сімейний режим Steam

steam

Valve затролила гендиректора Epic Games у діловій переписці стосовно комісії в Steam

Epic Games Steam vs

Steam Deck офіційно підтримує понад 14 000 ігор

steam deck

Понад 500 ігор Steam заробили більше 3 млн дол. у 2023 році

p.ua.ai steam