Valve нарешті додали приціл для AWP!

На днях Valve випустили оновлення для тестової версії свого клієнта Steam (Steam Beta Update) і, як ви вже зрозуміли, без казусів не обійшлося.

Метою оновлення було бажання компанії поліпшити досвід користування: тут вам і робота над покращенням візуалізації та зручності використання клієнта. Внутрішньоігровий оверлей, інтерфейс якого зазнав вдосконалення. Також оновився менеджер скриншотів та нотатки, що можна закріпити на екрані. Саме тут починається найцікавіше.

Справа в тому, що закріплену нотатку видно на екрані навіть коли оверлей не використовується. Я вже говорив, що прозорість цього діла можна налаштувати? Ну що? Ваша підсвідомість зробила все за мене, чи ще ні? Ні? Добре, зараз все поясню.

Замість того, щоб занотовувати якусь важливу або не дуже інформацію, гравці CS:GO натомість почали виставляти знаки (крапки, зірочки — кому що до душі) в блокноті та відцентровували його. Даний орієнтир юні хіміки використовують як приціл для снайперської гвинтівки. Як наслідок отримуємо напівпрозору зону, що має в собі те, чого бажають снайпери уже не один десяток років. В той час, як одна гра (не буду показувати пальцем) таку функцію має з самого початку.

Спроби начаклувати собі приціл для AWP можна знайти ще в древніх літописах, однак нічого не є оптимальним. Тут вам і монітори з вбудованою функцією перехрестя, поставлені маркером крапки (чого редакція порталу ніяк не рекомендує робити). Ходять історії й про тих, хто пропалив дірку в моніторі, аби там було перехрестя для гвинтівки — чого тільки не зробиш, аби отримати перевагу над опонентом.

Якби там не було, не думаю, що така можливість довго залишатиметься у тестовому клієнті Steam. На те він і тестовий, щоб знайти та виправити помилки до того, як твій продукт остаточно вийде у світ. Питання тільки в тому, скільки це займе часу.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Steam cвяткує 20 років розпродажем та безкоштовними цікавинками

Steam 20 years

У Steam можна безкоштовно зіграти у вечірковий блокбастер Ultimate Chicken Horse

Ultimate Chicken Horse

CS2 вийшла в масштабне бета-тестування. Ділимося першими враженнями

Counter-Strike 2

Встигніть безкоштовно зіграти у Dead by Daylight на цих вихідних у Steam

dead by daylight

Інді Dark Souls, котик-революціонер, фанатська Hololive! — У що безкоштовно пограти у Steam?

Cat-aclysm

Встигніть безкоштовно зіграти у For The King і State of Decay 2 у Steam

State of Decay 2

У Steam розпочався другий Фестиваль українських ігор!

steam ukraine flag

Valve роблять Counter-Strike 2 ще більше схожим на VALORANT

Counter-Strike 2

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: