Valve почала продаж офіційно відновлених Steam Deck

Компанія Valve почала продаж відремонтованих портативних консолей Steam Deck – Valve Certified Refurbished, які раніше були повернуті користувачами через брак пристрою. Ці девайси матимуть нижчу ціну, а технічні і функціональні характеристики, як запевняють у Valve, будуть на рівні з новою консоллю. Єдина відмінність відновлених пристроїв від їх нових аналогів — це наявність незначних косметичних дефектів на корпусі або зарядному пристрої, але ні в якому разі не на екрані.

Перед тим, як Steam Deck – Valve Certified Refurbished потрапить у відкритий продаж, всі налаштування скидаються до заводських, працездатність пристрою ретельно діагностується за допомогою різноманітних тестів, таких як перевірка екрану і аудіосистеми, оцінка стану акумулятора та інших. При цьому тестові показники відновлених портативних пристроїв (за словами Valve) іноді навіть перевищують показники нових приладів.

Ціни на Steam Deck – Valve Certified Refurbished у доларах США:

  • Steam Deck (64 ГБ) – Valve Certified Refurbished  — $319
  • Steam Deck (256 ГБ) – Valve Certified Refurbished — $419
  • Steam Deck (512 ГБ) – Valve Certified Refurbished — $519

При придбанні моделі покупець отримує 1 рік гарантії, тому, якщо в цей термін на вашому пристрої виявляться технічні несправності, вам замінять його на інший. А щоб дорогоцінна річ не піддавалася негативному фізичному впливу, ви зможете її тримати у футлярі, який також входитиме до комплекту.

На жаль, придбати цей пристрій через Steam в Україні поки ще неможливо, а, розглядаючи варіанти на «сірому ринку», будьте максимально уважними. Адже нечесні продавці можуть під виглядом нового пристрою приховувати офіційно відновлений девайс, щоб заробити більшу суму грошей при перепродажі. Тому, обов’язково детально перевіряйте своє майбутнє придбання на наявність легких косметичних пошкоджень.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Проблеми Counter-Strike 2, які тягнуть гру на дно

cs2

Онлайн у Counter-Strike 2 впав до найнижчої позначки за 2023 рік

Counter-Strike 2

[ОНОВЛЕНО] Valve відновила безкоштовну роздачу Half-Life

Half-Life

Steam банить (не лише) українців, охочих придбати новий Steam Deck через інший регіон

steam banned 2023

Valve анонсували Steam Deck OLED

steam deck oled main

Михайло Федоров закликає ігрову індустрію бойкотувати Xsolla через зв’язки з росією

Федоров

Гривня може зникнути з українського Steam?

steam uah

Counter-Strike 2 — найгірша гра Valve за відгуками в Steam

cs2

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: