Valve працюють над перезапуском Artifact

Нещодавно батько Valve, Ґейб Ньюелл, дав інтерв’ю журналу EDGE, де розповів чимало цікавої інформації. Зокрема журналісти розпитали Ґейба про невдачу Artifact.

Карткову гру у всесвіті Dota 2 випустили наприкінці 2018 року. Розробники очікували, що проект буде успішним як серед гравців, так і серед кіберспортсменів, але не судилося.

Ґейб зізнався, що у Valve були здивовані провалом гри, проте вважає що це добре, оскільки розробники отримали хороший досвід. Творці Artifact повністю переосмислили гру і зараз працюють над її повним перезапуском. У студії проект називають Artifact 2, оскільки внесених змін буде надзвичайно багато.

Ми провели експеримент і отримали негативний результат. Спробуємо знову і подивимося, чи змогли ми чогось  навчитися. Саме цим команда і займається, саме такий проект ми і збираємося випустити. Що саме пішло не так з продуктом? Чому так вийшло? Гайда все виправимо і спробуємо ще раз.

Ґейб Ньюелл

На жаль, ніяких подробиць перезапуску немає, але сподіваємося що цього разу у Valve все вийде і вони не підведуть фанатів, тож бажаємо розробникам удачі!

Читайте також

Купуйте ігри у Steam і отримуйте подарунки

Na`Vi анонсувала зміни у складі команди з Dota 2

Navi

Нове оновлення CS:GO не дасть вам розмінувати бомбу

Довічний бан у CS:GO? Пфф, тоді підемо у Valorant

Літній фестиваль Steam також перенесли

Літній фестиваль Steam

Half-Life: Alyx отримала українську локалізацію

Half-Life: Alyx G-Man

Скасований BlizzCon, нова гра про Шерлока, The International 2020 — PlayNews

The International 2020

Фони головного меню та стікери: Valve випустила апдейт для CS:GO

Counter-Strike: Global Offensive

Популярне