Valve працюють над перезапуском Artifact

Нещодавно батько Valve, Ґейб Ньюелл, дав інтерв’ю журналу EDGE, де розповів чимало цікавої інформації. Зокрема журналісти розпитали Ґейба про невдачу Artifact.

Карткову гру у всесвіті Dota 2 випустили наприкінці 2018 року. Розробники очікували, що проект буде успішним як серед гравців, так і серед кіберспортсменів, але не судилося.

Ґейб зізнався, що у Valve були здивовані провалом гри, проте вважає що це добре, оскільки розробники отримали хороший досвід. Творці Artifact повністю переосмислили гру і зараз працюють над її повним перезапуском. У студії проект називають Artifact 2, оскільки внесених змін буде надзвичайно багато.

Ми провели експеримент і отримали негативний результат. Спробуємо знову і подивимося, чи змогли ми чогось  навчитися. Саме цим команда і займається, саме такий проект ми і збираємося випустити. Що саме пішло не так з продуктом? Чому так вийшло? Гайда все виправимо і спробуємо ще раз.

Ґейб Ньюелл

На жаль, ніяких подробиць перезапуску немає, але сподіваємося що цього разу у Valve все вийде і вони не підведуть фанатів, тож бажаємо розробникам удачі!

Читайте також

Використовуєш чіти — тоді ми закінчили

csounter strike 2

Valve на коні? Анонс Counter-Strike 2 — #PlayNews

Counter-Strike 2

Counter-Strike 2 вийде влітку

countert strike 2

У Steam невдовзі з’являться нотатки

steam

Valve знов розчарували гравців у Dota 2

Muerta Dota 2

Valve готується запустити Counter-Strike на Source 2

Counter-Strike:Global Offensive

Valve зловила 40 000 чітерів у Dota 2

axe dota

Steam Deck. 50 питань і відповідей (Rendaros UA)

steam deck

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: