web analytics

Valve працюють над перезапуском Artifact

Нещодавно батько Valve, Ґейб Ньюелл, дав інтерв’ю журналу EDGE, де розповів чимало цікавої інформації. Зокрема журналісти розпитали Ґейба про невдачу Artifact.

Карткову гру у всесвіті Dota 2 випустили наприкінці 2018 року. Розробники очікували, що проект буде успішним як серед гравців, так і серед кіберспортсменів, але не судилося.

Ґейб зізнався, що у Valve були здивовані провалом гри, проте вважає що це добре, оскільки розробники отримали хороший досвід. Творці Artifact повністю переосмислили гру і зараз працюють над її повним перезапуском. У студії проект називають Artifact 2, оскільки внесених змін буде надзвичайно багато.

Ми провели експеримент і отримали негативний результат. Спробуємо знову і подивимося, чи змогли ми чогось  навчитися. Саме цим команда і займається, саме такий проект ми і збираємося випустити. Що саме пішло не так з продуктом? Чому так вийшло? Гайда все виправимо і спробуємо ще раз.

Ґейб Ньюелл

На жаль, ніяких подробиць перезапуску немає, але сподіваємося що цього разу у Valve все вийде і вони не підведуть фанатів, тож бажаємо розробникам удачі!

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Український кіберспортсмен уже спробував новий шутер від Valve — Deadlock

p.ua.deadlock

Фанати обвалили рейтинг Team Fortress 2 у Steam через наплив ботів

p.ua.team fortress 2

У CS2 тепер можна орендувати скіни

cs2 loadouts awp1

У Dota 2 вийшов патч 7.36, який радикально змінив гру

p.ua.patch 7.36 dota 2

Перші скріншоти нової гри від Valve — гібрида Overwatch, Valorant i Dota 2

p.ua.valve

Розробники ПК ігор поважають відкритість і демократичність Steam

steam

Valve повернули Dust2 і зміну рук у Counter-Strike 2

p.ua.cs2 left hand

Valve полагодила правила рефандів ігор в Steam

steam

Популярне