Valve працюють над перезапуском Artifact

Нещодавно батько Valve, Ґейб Ньюелл, дав інтерв’ю журналу EDGE, де розповів чимало цікавої інформації. Зокрема журналісти розпитали Ґейба про невдачу Artifact.

Карткову гру у всесвіті Dota 2 випустили наприкінці 2018 року. Розробники очікували, що проект буде успішним як серед гравців, так і серед кіберспортсменів, але не судилося.

Ґейб зізнався, що у Valve були здивовані провалом гри, проте вважає що це добре, оскільки розробники отримали хороший досвід. Творці Artifact повністю переосмислили гру і зараз працюють над її повним перезапуском. У студії проект називають Artifact 2, оскільки внесених змін буде надзвичайно багато.

Ми провели експеримент і отримали негативний результат. Спробуємо знову і подивимося, чи змогли ми чогось  навчитися. Саме цим команда і займається, саме такий проект ми і збираємося випустити. Що саме пішло не так з продуктом? Чому так вийшло? Гайда все виправимо і спробуємо ще раз.

Ґейб Ньюелл

На жаль, ніяких подробиць перезапуску немає, але сподіваємося що цього разу у Valve все вийде і вони не підведуть фанатів, тож бажаємо розробникам удачі!

Читайте також

У Steam з’явилася повна підтримка ґеймпада Dualsense від PS5

Dualsense PS5

Матч дня! NATUS VINCERE vs OG на Epicenter League! Україномовна трансляція чекає на вас!

Natus Vincere

UPEA та FACEIT запустили українські сервери CS:GO

У Half-Life: Alyx з’явилися коментарі розробників

Half-Life: Alyx

Counter-Strike святкує 20 років!

Counter-Strike

Тепер ви можете стати тестером завдяки Steam

Ґейб Нюелл запустить гнома з ігор Valve у космос

У Dota 2 вперше за 7 років святкують Гелловін

Dota 2