Valve щохвилини (!) даруватиме Steam Deck на трансляції The Game Awards

Церемонія The Game Awards, запланована на 8 грудня, як і кожне шоу від Джефа Кілі, буде по вінця набите рекламою від спонсорів та партнерів. А цього року організатори влаштують ще й досить приємну колаборацію з Valve.

Упродовж трансляції компанія щохвилини розігруватиме Steam Deck на 512 ГБ — звісно, лише за умови, що ви дивитиметеся шоу в клієнті Steam і попередньо зареєструєтеся тут.

Щоправда, є один не надто втішний нюанс — розіграш доступний лише для користувачів зі США, Канади, Великої Британії й країн ЄС (зміна регіону вашого акаунта не допоможе, бо це відстежуватимуть, та й ви просто не встигнете). Натомість ви зможете отримати лише анімовану цифрову наліпку «Друзяка Steam».

Тож у такому разі приходьте на спільний перегляд церемонії The Game Awards 2022 до нас на Twitch або YouTube, бо вже третій рік поспіль ми залишаємося єдиними партнерами TGA в Україні й проводитимемо для вас офіційну українськомовну трансляцію цього шоу.

 

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Fallout 4 отримає оновлення для PS5 i Xbox Series за 2 тижні

fallout 4

Творець Hellblade покинув студію Ninja Theory. Але це ніяк не зашкодить Hellblade 2

Тамім Антоніадес

«Відчувається наче гра від PlayStation Studios» — Журналісти у захваті від Hellblade 2

hellblade 2

Українська команда NAVI зіграє у фіналі першого Мейджора в CS2

p.ua.navi 1

Не чекайте гучних хітів від Nintendo цього року

paper mario

Чутки: Xbox тестує власну портативку

xbox handheld

Valve суттєво покращила сімейний режим Steam

steam

Картковий хіт Balatro вийде на iOS та Android, а також матиме підтримку модифікацій

balatro