Valve випадково показали свій стрімінговий сервіс, Steam.tv

На ринку стрімінгових платформ з’являється новий гравець. Компанія Valve, що володіє сервісом цифрової дистрибуції Steam, випадково показала ранню версію власного аналога Twitch та Youtube Gaming під назвою Steam.tv.

Згідно заяв Valve, це був тестовий запуск для працівників компанії і його не мала побачити публіка. Та, через технічну помилку, уважні користувачі змогли дізнатися перші деталі нової стрімінг-платформи.

Перш за все, на момент активності сайту steam.tv, користувачі могли переглядати лише матчі з турніру The International по Dota 2. Ніяких інших каналів, стрімів чи подкастів не було.

По-друге, тільки-но пройшовши авторизацію на сайті за допомогою своєї обліковки Steam,  ви могли помітити вікно оновленого чату, який розробники нещодавно додали до свого магазину. Через цей чат можна запропонувати друзям приєднатися до трансляції чи взагалі переглядати її разом.

Це логічний крок від Valve для подальшого розвитку Steam. Якщо вони зможуть все правильно налаштувати, то стріми буде набагато легше записувати та виводити в онлайн, використовуючи лише пару кнопок у меню гри.

Та є декілька «але». Останнім часом, з’явилося чимало розмов на тему того, що Steam може втратити роль монополіста на ринку, павши перед молодим та перспективним Discord, що продовжує стрімко нарощувати аудиторію та обростати функціоналом . З останніх новин, ще й студія Bethesda відмовляється випускати Fallout 76 у Steam і буде розповсюджувати гру через власний лаунчер.

Згідно слів співробітника компанії Valve, офіційний запуск стрімінгової платформи Steam.tv планують 25 серпня. Першою трансляцією має бути фінал турніру The International 2018 по Dota 2.

Читайте також

Steam Workshop нарешті отримав модерацію

Steam Workshop

Карту Workout прибрано зі змагального режиму в CS:GO, натомість додали дві нові

CS:GO

Valve підсилює механізм рекомендацій Steam нейромережами та активно експериментує

Все ще новини (можливо) — PlayNews #376

Все ще новини (можливо) — PlayNews #376

Кращий Steam — Лабораторії Valve

Destiny 2 стане Free-to-play

Metro Exodus більше не ексклюзив Epic Games

Apex Legends — усе? — PlayNews #373

Apex Legends — усе? — PlayNews #373

Популярне