Valve випадково показали свій стрімінговий сервіс, Steam.tv

На ринку стрімінгових платформ з’являється новий гравець. Компанія Valve, що володіє сервісом цифрової дистрибуції Steam, випадково показала ранню версію власного аналога Twitch та Youtube Gaming під назвою Steam.tv.

Згідно заяв Valve, це був тестовий запуск для працівників компанії і його не мала побачити публіка. Та, через технічну помилку, уважні користувачі змогли дізнатися перші деталі нової стрімінг-платформи.

Перш за все, на момент активності сайту steam.tv, користувачі могли переглядати лише матчі з турніру The International по Dota 2. Ніяких інших каналів, стрімів чи подкастів не було.

По-друге, тільки-но пройшовши авторизацію на сайті за допомогою своєї обліковки Steam,  ви могли помітити вікно оновленого чату, який розробники нещодавно додали до свого магазину. Через цей чат можна запропонувати друзям приєднатися до трансляції чи взагалі переглядати її разом.

Це логічний крок від Valve для подальшого розвитку Steam. Якщо вони зможуть все правильно налаштувати, то стріми буде набагато легше записувати та виводити в онлайн, використовуючи лише пару кнопок у меню гри.

Та є декілька «але». Останнім часом, з’явилося чимало розмов на тему того, що Steam може втратити роль монополіста на ринку, павши перед молодим та перспективним Discord, що продовжує стрімко нарощувати аудиторію та обростати функціоналом . З останніх новин, ще й студія Bethesda відмовляється випускати Fallout 76 у Steam і буде розповсюджувати гру через власний лаунчер.

Згідно слів співробітника компанії Valve, офіційний запуск стрімінгової платформи Steam.tv планують 25 серпня. Першою трансляцією має бути фінал турніру The International 2018 по Dota 2.

Читайте також

Жадібність погубить Borderlands 3 — PlayNews #369

Жадібність погубить Borderlands 3 — PlayNews #369

Підсумки квітня: про PS5 та Xbox One SAD за мить до пограбування Steam [Подкаст]

Borderlands 3

Сервери Mordhau не витримали раптової популярності гри

Класична Star Wars Battlefront (2004) з’явилась в GoG та Steam

Відмінні результати Nintendo Switch — PlayNews #368

Mario Kart 8 Deluxe

Pagan Online виходить в ранній доступ у Steam та Wargaming.net

Підсумки березня: важкі часи Ґейба, нова Stadia, пластикові вбивці [Подкаст]

Detroit: Become Human

Ubisoft прибрала Anno 1800 зі Steam

Популярне