Valve випустила Dota 3. Ну, майже…

Компанія Valve останнім часом наче з ланцюга зірвалась. То нову Half-Life анонсує (хай і для ВР), то нову операцію для CS:GO випустить. І ось настала черга Dota 2. Днями гра отримала величезне ігроладне оновлення The Outlanders («Чужоземці»), яке містило стільки всього нового, що спільнота миттєво охрестила його повноцінною «Дотою 3». То що ж такого наробив Айсфрог?

Титульною новинкою патчу стала двійка нових героїв, Void Spirit та Snapfire, яких анонсували на The International 9. Як і годиться для всіх свіжовипущених героїв, попереднім тестуванням та балансуванням ніхто у Valve не займався —обоє вийшли геть поламаними, і доводити їх до пуття будуть у прийдешніх патчах.

А тепер про самі оновлення. По-перше, у кожного з гравців відтепер є особистий кур’єр, який отримує рівні разом зі своїм власником. З кожним рівнем кур’єр ставатиме швидшим та отримуватиме здібності, а на 25-ому рівні взагалі зможе використовувати предмети. Бідні гравці підтримки, це ж тепер з повільним осликом бігати пів гри… Зате оглядові варди стали безкоштовними, що не так битиме по кишені.

Ще одним глобальним оновленням стало підвищення максимального рівня героїв у матчі — тепер він сягає не 25, а 30. До всього, варто вам дійти до левел-капу, то ви автоматично розблокуєте усе дерево талантів персонажа.

А ще у Доті з’явилося… захоплення точок, бачене вами в десятках інших мультиплеєрних ігор! Розробники забрали бічні крамниці на обох лініях та поставили на їхньому місці нові споруди — аванпости. Захопивши їх, команда отримуватиме додатковий досвід кожних 5 хвилин та інші невеличкі бонуси.

Одним з найбільш суперечливих нововведень стали нейтральні предмети. Тепер з убитих нейтральних кріпів можуть випасти корисні предмети, зокрема колись видалені з гри Poor Man’s Shield та Ring of Aquila. І таких преметів, на секундочку, аж 61 (було 62, проте один був настільки поломаний, що його вже встигли повністю забрати з гри).

Введення подібного луту у Dota 2 кардинально змінить гру у пізніх стадіях. Особливість нейтральних предметів в тому, що їх не можна купити, однак їх можна передавати своїм союзникам. Таким чином, якщо на 70 хвилині гри у вашого керрі недостатньо предметів, вбивши кілька кріпів в лісі у вас з’явиться нагода знайти доволі непогані скарби, які цілком вірогідно можуть перевернути всю гру з ніг на голову.

Ну а на завершення, як і в кожному з попередніх патчів, Valve укотре взялася змінювати героїв та стандартні предмети. Зокрема, з гри був повністю видалений Stout Shield, змінили предмети для збірки Vladimir’s Offering, Helm of the Dominator та Drum of Endurance. Значно змінили здібності багатьох героїв, у тому числі Drow Ranger, Crystal Maiden, Clinkz та інших. Детальніше прочитати про всі зміни, у тому числі героїв та предметів можна на офіційному сайті Dota 2. 


Як уже було сказано раніше, багато нововведень — це, звісно, чудово, проте вкотре здається, що у Valve просто поспіхом накидували нововведення та зміни, не переймаючись ретельним балансуванням. Інакше як пояснити, що усього два дні опісля вийшов патч 7.23а, який знову щось полагодив, а щось і поламав.

І це при тому, що зараз тривають кваліфікації та чергову пару DPC-турнірів — Bukovel Minor та DreamLeague Season 13. Гравцям зараз точно не позаздриш, бо тут не просто їм викотили майже нові правила напередодні важливого відбіркового туру, а ще й узялися змінювати їх прямо посеред змагання.

Загалом же, спільнота радше задоволена нововведеннями 7.23, за винятком хіба що нейтральних предметів, бо у змагальних іграх аж такому рандому ну ніяк не місце.

А як вам патч? Встигли вже побігати на нових героях та спробувати нові механіки?

Читайте також

Стали відомі дати літнього розпродажу в Steam

У Steam триває черговий фестиваль демоверсій

Steam

Процесорами від AMD користується 30% гравців Steam

AMD Ryzen

Завдяки модмейкерам у Half-Life: Alyx з’явився мультиплеєр

Half-Life: Alyx

Нові гравці у CS:GO не отримуватимуть звання і досвід, доки не заплатять

Counter-Strike: Global Offensive

Чутки: Valve працює над консоллю, що нагадує Nintendo Switch

Steam

Кіноадаптація Portal нарешті зрушила з мертвої точки

Portal

Valve анонсували конкурс короткометражок у всесвіті Dota 2

dota 2

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: