Вам набридла купа лаунчерів? Отримуйте ще один від Rockstar!

Лаунчерів забагато не буває! Напевно, саме це гасло крутилося у головах керманичів Rockstar, тому вони вирішили підкоритися моді та представили сьогодні власний Rockstar Games Launcher . І щоби у день прем’єри його встановили не лише найвідданіші фанати, зараз користувачі сервісу можуть безкоштовно отримати GTA: San Andreas.

Якщо ж говорити про функціонал, то зараз Rockstar Games Launcher має лише необіхдний мінімум — крамницю, автоматичні оновлення ігор та хмаркові збереження. Ну і ще сюди можна додати інтеграцію з Rockstar Social Club — а тут у нас публікація скріншотів/відео та пошук гравців у GTA 5.

І тут виникає закономірне питання: навіщо? Ігор сторонніх студій у Rockstar Games Launcher не буде, а сама компанія має аж ніяк не таку вражаючу ігротеку, порівняно з ЕА чи Ubisoft. До того ж, уся вона є доступною в Steam.

Що ж, відповідь цілком очевидна — таким чином Rockstar готує всіх до неминучого анонсу ПК-версії Red Dead Redemption 2 і того, що вона не вийде у Steam (або вийде зі суттєвим запізненням). Бо 30% — це 30%.

Читайте також

Отримайте Killing Floor 2, Lifeless Planet та The Escapists 2 безкоштовно та назавжди!

Автори L.A. Noire роблять VR-гру з відкритим світом для Rockstar

l.a. noire

Отримайте Hue безкоштовно та назавжди

Отримайте AER Memories of Old та Stranger Things 3: The Game безкоштовно та назавжди

Тиждень швидкості у GTA Online: подвійні винагороди і безкоштовні мотоцики

Отримайте Pathway та The Escapists 2 безкоштовно та назавжди!

Ку-Клукс-Клан штурмує Red Dead Online. Rockstar бідкається… але бореться

Red Dead Redemption 2

Отримайте Overcooked безкоштовно та назавжди!