Вам набридла купа лаунчерів? Отримуйте ще один від Rockstar!

Лаунчерів забагато не буває! Напевно, саме це гасло крутилося у головах керманичів Rockstar, тому вони вирішили підкоритися моді та представили сьогодні власний Rockstar Games Launcher . І щоби у день прем’єри його встановили не лише найвідданіші фанати, зараз користувачі сервісу можуть безкоштовно отримати GTA: San Andreas.

Якщо ж говорити про функціонал, то зараз Rockstar Games Launcher має лише необіхдний мінімум — крамницю, автоматичні оновлення ігор та хмаркові збереження. Ну і ще сюди можна додати інтеграцію з Rockstar Social Club — а тут у нас публікація скріншотів/відео та пошук гравців у GTA 5.

І тут виникає закономірне питання: навіщо? Ігор сторонніх студій у Rockstar Games Launcher не буде, а сама компанія має аж ніяк не таку вражаючу ігротеку, порівняно з ЕА чи Ubisoft. До того ж, уся вона є доступною в Steam.

Що ж, відповідь цілком очевидна — таким чином Rockstar готує всіх до неминучого анонсу ПК-версії Red Dead Redemption 2 і того, що вона не вийде у Steam (або вийде зі суттєвим запізненням). Бо 30% — це 30%.

Читайте також

Red Dead Redemption 2 у Steam, дочекались!

GTA V – Найкрутіша сатира американського життя (Особливості оповідання сюжету та пародії)

Нова GTA не за горами?

grand theft auto series

Stadia стартуватиме з Red Dead Redemption 2 та ще купою крутих ігор

Попереднє замовлення Red Dead Redemption 2 тепер доступне у Epic Games Store

Red Dead Redemption 2: системні вимоги та особливості PC-версії

Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2 вийде на ПК 5 листопада

Плани EGS в Trello більше не матимуть орієнтовних дат

Epic Games Store / EGS

Популярне