Вам набридла купа лаунчерів? Отримуйте ще один від Rockstar!

Лаунчерів забагато не буває! Напевно, саме це гасло крутилося у головах керманичів Rockstar, тому вони вирішили підкоритися моді та представили сьогодні власний Rockstar Games Launcher . І щоби у день прем’єри його встановили не лише найвідданіші фанати, зараз користувачі сервісу можуть безкоштовно отримати GTA: San Andreas.

Якщо ж говорити про функціонал, то зараз Rockstar Games Launcher має лише необіхдний мінімум — крамницю, автоматичні оновлення ігор та хмаркові збереження. Ну і ще сюди можна додати інтеграцію з Rockstar Social Club — а тут у нас публікація скріншотів/відео та пошук гравців у GTA 5.

І тут виникає закономірне питання: навіщо? Ігор сторонніх студій у Rockstar Games Launcher не буде, а сама компанія має аж ніяк не таку вражаючу ігротеку, порівняно з ЕА чи Ubisoft. До того ж, уся вона є доступною в Steam.

Що ж, відповідь цілком очевидна — таким чином Rockstar готує всіх до неминучого анонсу ПК-версії Red Dead Redemption 2 і того, що вона не вийде у Steam (або вийде зі суттєвим запізненням). Бо 30% — це 30%.

Читайте також

Red Dead Online продаватиметься окремо від Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2 online

[ОНОВЛЕНО] У GTA Online з’явиться новий острів, але ми з вами вже бачили його раніше

Отримайте Elite Dangerous та The World Next Door безкоштовно та назавжди!

Отримайте The Textorcist безкоштовно та назавжди!

Gorillaz зняли кліп у GTA V

Gorillaz

Прибутки Take-Two Interactive впали на 2%

Отримайте Dungeons 3 безкоштовно та назавжди

Отримайте Ghostbusters: The Video Game Remastered та Blair Witch безкоштовно та назавжди