Вам не доведеться вдруге купувати Hitman 2, щоб розблокувати її рівні в третій частині

Hitman 3 укотре подарує своїм гравцям змогу розблокувати рівні з попередніх частин, якщо ви придбали їх раніше. Та оскільки Hitman 3 на ПК продаватиметься поки лише в Epic Games Store, а другої частини там нема (але неодмінно з’явиться), то у гравців виникло побоювання, що їх змусять вдруге купувати Hitman 2, просто в іншій крамниці.

Власне, так воно і було. Через певні технологічні труднощі, розробники таки вирішили продавати Hitman 2 Access Pack в EGS окремо, але керівники Epic Games наполягали на поверненні безкоштовної інтеграції та навіть запропонували підтягнути своїх фахівців. Коли до цього ще й підключилася спільнота,  розробники здалися і повідомили, що працюють над міні-патчем, який дозволить імпортувати рівні Hitman 2 зі Steam-версії. Доступною ця функція має бути вже у день релізу Hitman 3, який запланований на 20 січня. Ось що саме буде перенесено з першої та другої частин:

  • ваш особистий профіль гравця
  • увесь зароблений загальний досвід і ранг профілю
  • локації з попередніх частин
  • статус проходження кожної локації
  • розблоковані випробування кожної локації
  • пройдені Невловимі цілі та здобуті костюми

Так, нам уже не доведеться повторно платити за старий контент, але переконайтеся, що зареєструвалися на сайті IO Interactive — синхронізація відбуватиметься саме через цей обліковий запис.


Важливо! Перенести прогрес із попередніх варто до того, як ви розпочнете проходження Hitman 3. Якщо ж ви синхронізували прогресію після старту кампанії Hitman 3, то усі сейви, статистику та розблоковані випробування в місіях третьої частини буде анульовано.


Нагадуємо, реліз Hitman 3 заплановано на 20 січня. Придбати гру на ПК (заодно підтримавши наш портал) можна ось за цим посиланням.
Також ви можете підтримати наш портал використовуючи наш код PLAYUA під час оформлення будья-якої покупки гри в Epic Games Store.

Читайте також

Стали відомі дати літнього розпродажу в Steam

Epic Games Store роздає Hell is other demons та Overcooked! 2

У Steam триває черговий фестиваль демоверсій

Steam

Epic Games Store роздає Control

Процесорами від AMD користується 30% гравців Steam

AMD Ryzen

Epic Games Store роздає Frostpunk

У Steam вийшов аналог Animal Crossing

У Steam триває розпродаж ігор з відкритим світом

Red Dead Redemption 2

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: