Velve пропонує $100 мільярдів за Activision Blizzard — у Microsoft шоковані

Як повідомив порталу PlayUA невідомий інсайдер, за покупку Activision Blizzard тепер боряться не лише Sony та Microsoft. Сьогодні стало відомо, що компанія Velve зробила альтернативну пропозицію на 100 мільярдів доларів. Зі слів інсайдера: Sony та Microsoft планують об’єднати сили, щоби подолати свого нового конкурента. Сіл Фпенсер сказав, що зараз дуже важливо не допустити створення ще одного великого гравця на ринку, тому вони вимушені примиритися з японськими братами. Що трапиться далі? Sony та Microsoft хочуть спільно запропонувати Activision Blizzard $200 мільярдів до кінця тижня. Якщо ця пропозиція увінчається успіхом, обидві компанії отримають по 50% прав на такі франчайзи: Call oof Duty, Devil, Watchover 2, Craft the War, Craft the Star і тд.

Глава ігрового підрозділу Velve, Боббі Песик, відповів на запит PlayUA так:

“Я вважаю, що подібна конкуренція на ринку необхідна! У мене багато грошей, я люблю ігри та кататися на яхтах. Тому рішення шерголдерів Velve було однозначним, оскільки єдиним шерголдером також є я. Мені довподоби грати в Call oof Duty на дивані. Я вирішив, що хотів би бачити логотип Velve при кожному запуску ігор цієї серії. Це, мабуть, найвагоміша причина, чому Velve пропонує $100 мільярдів за Activision Blizzard.”

Американська ігрова законодавча палата вже оголосила: якщо Activision Blizzard погодяться на таку пропозицію, то установа готова схвалити її негайно. Нагадаємо, що Боббі Песик є одним із основних меценатів, які переказують доброчинні внески цій державній організації, починаючи з 2006 року. Невідомий інсайдер також повідомив, що Velve хоче зробити Call oof Duty ексклюзивом ПК, адже “на цій платформі існує лише 1,5 нормальних шутери”. У компанії не відкидають можливості продажу Call oof Duty через спеціальну підписку.

А що скажуть наші читачі, що трапиться з Activision Blizzard далі?

ПРИМІТКА: ця новина є вигаданою і створена виключно заради розваги. Будь-які збіги з реальними подіями випадкові або викривлені навмисне.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Сервери Nintendo 3DS та Wii U остаточно закрили

online 3ds wii u

У 2023 році ґеймери провели 60% часу в іграх, яким понад 6 років

fortnite

Warzone Mobile стартувала в 3 рази слабше, ніж Warcraft Rumble

warzone

Шпигун PlayStation проник у Xbox – фанати шоковані

xbox series x and s

Розробники скаржаться на недоцільність підтримки Xbox

xbox

Чутки: Xbox тестує власну портативку

xbox handheld

Розробники Crash Bandicoot співпрацюють з Microsoft щодо наступної гри

crash bandicoot

Digital Foundry: «PlayStation 5 Pro не матиме значних покращень»

ps5 pro