web analytics

Велика Британія заблокувала угоду між Microsoft i Activision Blizzard

Британське управління з питань ринків і конкуренції заблокувало угоду між Microsoft i Activision Blizzard King. Аргументація була неймовірною — на думку британського регулятора, ця угода зашкодить конкуренції на ринку хмарних ігор. І якого нікого не бентежить, що ABK жодним чином не володіє і не просуває технології для хмарного ґеймінгу, і лише вкрай обмежена частина її каталогу є доступною для хмарних сервісів.

Це вже трохи згодом у повному звіті представники управління вказали, що Microsoft просто недостатньо докладно описали всі свої плани на цей сегмент ринку й не надали достатньо інформації для постачальників, які хотіли б запропонувати свої версії хмарних ігор для інших платформ і операційних систем. Мовляв, у наступні 10 років цей сегмент ринку однозначно сильно зміниться, і Microsoft мусить розписати бізнес-моделі й умови розвитку хмарних ігор для тих конкурентів, яких зараз просто не існує.

Власне, це єдине, до чого вчепилися британці — претензії з боку Sony, які Джим Раян і Ко пхали під носа всім, кому можна, були проігноровані.

Само собою, апеляція неминуча. До всього, віцепрезидент Microsoft Бред Сміт висловив розчарування тим, що британський регулятор погано розуміє цей ринок (що відображено у звіті) і функціонування хмарного ґеймінгу загалом.

Тим часом влада Японії схвалила угоду між Microsoft i Activision Blizzard, ЄС озвучить своє рішення 21 травня, а от у The New York Times заявили, що процес купівлі Activision закінчиться до кінця червня.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

«Це як F-22 і танк “Абрамс”» — розробники DOOM: The Dark Ages порівняли її з DOOM Eternal

doom the dark ages

Call of Duty: Black Ops 6 не займатиме 310 ГБ

p.ua.call of duty black ops 6

«Створити консоль можна швидше, ніж гру». Архітектор PS5 не хоче зростання циклу розробки відеоігор

Марк Церні

Astro Bot стане першою грою Sony з офіційною українською локалізацією!

astrobot

Стрім Ghost of Tsushima — сьогодні о 20:00

Ghost of Tsushima

Що покажуть цієї ночі на State of Play?

God of War Ragnarök

Helldivers 2 допомогла забанити 20 000 російських акаунтів у Steam

helldivers

Стрім State of Play — 31.05 о 01:00

astro