Велика Британія заблокувала угоду між Microsoft i Activision Blizzard

Британське управління з питань ринків і конкуренції заблокувало угоду між Microsoft i Activision Blizzard King. Аргументація була неймовірною — на думку британського регулятора, ця угода зашкодить конкуренції на ринку хмарних ігор. І якого нікого не бентежить, що ABK жодним чином не володіє і не просуває технології для хмарного ґеймінгу, і лише вкрай обмежена частина її каталогу є доступною для хмарних сервісів.

Це вже трохи згодом у повному звіті представники управління вказали, що Microsoft просто недостатньо докладно описали всі свої плани на цей сегмент ринку й не надали достатньо інформації для постачальників, які хотіли б запропонувати свої версії хмарних ігор для інших платформ і операційних систем. Мовляв, у наступні 10 років цей сегмент ринку однозначно сильно зміниться, і Microsoft мусить розписати бізнес-моделі й умови розвитку хмарних ігор для тих конкурентів, яких зараз просто не існує.

Власне, це єдине, до чого вчепилися британці — претензії з боку Sony, які Джим Раян і Ко пхали під носа всім, кому можна, були проігноровані.

Само собою, апеляція неминуча. До всього, віцепрезидент Microsoft Бред Сміт висловив розчарування тим, що британський регулятор погано розуміє цей ринок (що відображено у звіті) і функціонування хмарного ґеймінгу загалом.

Тим часом влада Японії схвалила угоду між Microsoft i Activision Blizzard, ЄС озвучить своє рішення 21 травня, а от у The New York Times заявили, що процес купівлі Activision закінчиться до кінця червня.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Джим Раян покидає Sony після 30 років роботи

Джим Раян

Страйк Гільдії сценаристів офіційно завершено

wga strike

Британський регулятор CMA попередньо схвалив угоду між Microsoft та Activision

microsoft activision

Нові версії Xbox Series X/S побачать світ у 2024 році

xbox series

Bethesda працювала над ремастером Fallout 3 та продовженням Dishonored

Fallout 3

Серіали НВО тепер доступні українською на MEGOGO

megogo wb

Sony шукає прийомних батьків для покинутих роботів-собак Aibo

Aibo

Xbox випустить кредитну картку

xbox mastercard

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: