Steam-версія Scott Pilgrim vs. The World — суцільна катастрофа

Майже два роки Scott Pilgrim vs. The World на ПК залишався ексклюзивом для EpicGames Store та Ubisoft Store. І ось гра добралася до Steam, але реліз пішов трохи не за планом. Творцям навіть довелося зробити знижку у день релізу, щоб заохотити гравців заплющити очі на змішані відгуки користувачів.

Перш за все, користувачі не розуміють, чому немає повної підтримки контролерів у грі. Спільнота навіть знайшла спосіб виправити це самостійно: якщо у «Бібліотеці» ви клацнете на гру правою кнопкою мишки, оберете у контекстному меню «Властивості», у списку зліва «Контролер», а потім «Увімкнути введення Steam» замість «Увімкнути стандартні».

Також гравці повідомляють про баг із поганою якістю звуку, який не усунули з 2021 року. Та й на цей випадок спільнота має рішення, адже зробила свій патч, щоб вирішити цю прикрість та насолоджуватися чудовим саундтреком гри. 

Більше того, гра має систему Denuvo Anti-tamper. Це антипіратська система, котра має одіозну репутацію через навантаження комп’ютера та зниження FPS.

Незважаючи на те, що гра має обов’язкову прив’язку до лаунчера Ubisoft всередині лаунчера Steam, гравці скаржаться на те, що система хмарних збережень не працює, тому краще про всяк випадок зробити резервну копію папки «Users\%Ім’яКористувача%\Saved Games\Scott» десь у хмарі. 

Мережева гра у частини гравців не працює, тому можливість зіграти із другом залишається лише через Steam Remote Play чи разом на одному пристрої. Однак декому і з цим не щастить, вони мають інпут лаг навіть у локальній грі. 

Якщо вас не злякала необхідність самому вирішувати проблеми гри, то можете ознайомитися із нею у Steam. EpicGames та Ubisoft. Також гра доступна на Nintendo Switch, PlayStation 4/5, Xbox (One, Series X|S).

Читайте також

Ubisoft розробила ШІ, який писатиме діалоги в нових іграх

Assassin's Creed Valhalla

У Steam невдовзі з’являться нотатки

steam

В Assassin’s Creed Red можна буде зіграти за шінобі-африканця й самурая-жінку

assassin's creed red

Хороша гра від Ubisoft отримала українську локалізацію

rabbids

Відновлюємо активність — Новини Steam-кураторів PlayUA

Ми створили Steam-куратора, який допоможе уникати російських ігор

Команда Beyond Good & Evil 2 страждає від безрезультатних перепрацювань. Очільник студії вимушено покинув пост

Beyond Good and Evil 2

У Steam почався Indie Cup Celebration 2023. Там аж 40 українських інді-ігор!

farlanders header

Dwarf Fortress зібрала $7M за перший місяць оновленої комерційної версії

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: