Steam-версія Scott Pilgrim vs. The World — суцільна катастрофа

Майже два роки Scott Pilgrim vs. The World на ПК залишався ексклюзивом для EpicGames Store та Ubisoft Store. І ось гра добралася до Steam, але реліз пішов трохи не за планом. Творцям навіть довелося зробити знижку у день релізу, щоб заохотити гравців заплющити очі на змішані відгуки користувачів.

Перш за все, користувачі не розуміють, чому немає повної підтримки контролерів у грі. Спільнота навіть знайшла спосіб виправити це самостійно: якщо у «Бібліотеці» ви клацнете на гру правою кнопкою мишки, оберете у контекстному меню «Властивості», у списку зліва «Контролер», а потім «Увімкнути введення Steam» замість «Увімкнути стандартні».

Також гравці повідомляють про баг із поганою якістю звуку, який не усунули з 2021 року. Та й на цей випадок спільнота має рішення, адже зробила свій патч, щоб вирішити цю прикрість та насолоджуватися чудовим саундтреком гри. 

Більше того, гра має систему Denuvo Anti-tamper. Це антипіратська система, котра має одіозну репутацію через навантаження комп’ютера та зниження FPS.

Незважаючи на те, що гра має обов’язкову прив’язку до лаунчера Ubisoft всередині лаунчера Steam, гравці скаржаться на те, що система хмарних збережень не працює, тому краще про всяк випадок зробити резервну копію папки «Users\%Ім’яКористувача%\Saved Games\Scott» десь у хмарі. 

Мережева гра у частини гравців не працює, тому можливість зіграти із другом залишається лише через Steam Remote Play чи разом на одному пристрої. Однак декому і з цим не щастить, вони мають інпут лаг навіть у локальній грі. 

Якщо вас не злякала необхідність самому вирішувати проблеми гри, то можете ознайомитися із нею у Steam. EpicGames та Ubisoft. Також гра доступна на Nintendo Switch, PlayStation 4/5, Xbox (One, Series X|S).

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Жаба в колодязі не знає нічого про море: приховані деталі першого трейлера Assassin’s Creed Shadows

Ghost of Tsushima увірвалася в топ найпродаваніших ігор Steam

Ghost of Tsushima: Director’s Cut

Колишня розробниця Ubisoft створює jRPG натхнену Golden Sun

alzara radiant echoes.jpeg

Hi-Fi Rush отримала фінальне оновлення

hi fi rush

Ubisoft скасувала безкоштовний шутер The Division Heartland

The Division Heartland

Японська Assassin’s Creed Shadows вийде в листопаді [трейлер]

ac shadows

Армію тримає економіка — Враження від Manor Lords

manor lords

The Rogue Prince of Persia вийде в кінці травня

hades 2 the rogue prince of persia