Весняний Major та анонс регіональних фіналів CN, EU та NA регіонів

Головною новиною останніх днів став анонс весняного Мейджора, який відбудеться в Стокгольмі з 12 по 22 травня. Матчі плей-офф, які відбудуться 20-22 травня турнірний оператор ESL обіцяє провести із глядачами на стадіоні. Призовий фонд турніру складе 500 000$ та 3530 очків DPC.

Тим часом уже 18 лютого розпочинаються матчі регіональних фіналів зимового DPC сезону в Китайському, Східно-Європейському та Північно-Американському регіонах. Розглянемо турнірну сітку, фаворитів та аутсайдерів кожного з регіонів.

КИТАЙ

Турнірна сітка вирішальних матчів в регіоні виглядає наступним чином:

Протягом сезону команди найбільше разів обирали до свого драфту наступних героїв: Bane, Death Prophet, Mars, Tidehunter та Queen of Pain. Лише в трьох мапах ми могли побачити Beastmaster, щоправда усі три мапи за його участю завершились перемогою команди, яка обирала цього героя.

Фаворитом на перемогу в регіоні, як завжди, є PSG.LGD, які не зазнали жодної поразки в сезоні. Найменше шансів на перемогу, у їх суперника по першому матчу — колектива EHOME. Royal Never Give Up та Team Aster мають рівні шанси на те, щоб скласти конкуренцію за перемогу в регіоні. В груповому етапі команди обмінялись перемогами 2-1, хто буде сильніший на цей раз дізнаємось уже 18 лютого.

СХІДНА ЄВРОПА

Турнірна сітка в регіоні склалась наступним чином:

Найпопулярніші герої, яких обирали команди протягом сезону: Bane, Weaver, Queen of Pain, Snapfire, Razor. Серед інших, по чотири рази були обрані в свої драфти Clinkz та Hoodwink, з якими команди не зазнали жодної поразки.

Головним фаворитом на перемогу в регіоні є чинні тріумфатори The International 10 — Team Spirit, які без поразок пройшли сезон, віддавши суперникам всього одну мапу. HellRaisers, які зазнали трьох поразок наприкінці сезону, на даний час є очевидним аутсайдером регіонального фіналу. PuckChamp та Virtus.pro поборються за друге місце та додаткові DPC очки.

ПІВНІЧНА АМЕРИКА

Турнірна сітка в регіоні виглядає наступним чином:

Після завершення сезону Team Undying підписала новий спонсорський контракт, та продовжує свої виступи під тегом TSM. 

Протягом сезону найбільш популярними героями в регіоні були: Bane, Snapfire, Spirit Breaker, Queen of Pain та Ogre Magi. Серед інших, Dark Seer з’являвся всього у трьох мапах, та має 100% win rate.

Напрочуд непередбачуваний для прогнозів регіон, щоправда варто відзначити Evil Geniuses, які зазвичай є фаворитам в усіх матчах регіону та схоже що наприкінці сезону все ж таки знайшли свою гру. Також варто виділити колектив Quincy Crew, який досить рівно та впевнено пройшли сезон, зайнявши підсумкове перше місце в регіоні. Схоже, що саме ці дві команди розіграють чемпіонство. Сюрпризів очікуємо від TSM, які після підписання нового спонсорського контракту мають бути в піднесеному стані, та в меншій мірі від колективу 4 Zoomers, які схоже будуть головним аутсайдером в підсумковому турнірі. Як все буде насправді дізнаємось вже зовсім скоро.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Valve розсилає подарунки в Dota 2, які банять акаунти гравців

axe dota

Київська CyberZone знову відкрита за підтримки Legion від Lenovo

cyberzone powered by legion 1

Valve вбиває The International?

the internatilonal 2023

Twitch-трансляції, якими ми рекомендуємо замінити російський непотріб (частина перша)

Twitch-трансляції, якими ми рекомендуємо замінити російський непотріб

Кіберспортивний календар: Червень 2023

Кіберспортивний календар: червень 2023

Monte завершують свій шлях на BLAST Paris Major

monte 3

Українська команда MONTE вийшла у фінальну стадію BLAST Paris Major!

monte 2

Українська команда MONTE вийшла в стадію Легенд Paris Major!

monte dqq

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: