Vice City та головна героїня: інсайдери розповідають про GTA VI

Інсайдер Том Гендерсон любить розповідати суспільству різні цікаві речі про ігри, які ще навіть не анонсували. Цього разу він вирішив повідати подробиці прийдешньої Grand Theft Auto VI.

Насамперед, Том підтвердив дуже давні чутки про те, що події розгортатимуться у сонячному Vice City, де фанати серії востаннє бігали та стріляли ще у 2006 році. Також інсайдер підтвердив, що головних героїв знову буде декілька, цього разу серед них буде харизматична жінка, яка захоплюється хакерством. Що стосується часової ліній, то сюжет розгортатиметься у сучасності. Не слід чекати якогось ретро. Карта у грі має бути досить великою, а що найцікавіше, з часом вона змінюватиметься.

З неприємного, Том Гендерсон заявляє, що зараз GTA VI перебуває на дуже ранній стадії виробництва. І релізу не слід чекати раніше 2024-25 року. Анонс також не хочуть робити надто рано. Зливач інформації припускає, що Rockstar Games презентують проект незадовго до виходу.

Вірити усім цим словам можна як мінімум через те, що їх підтвердив інший, не менш відомий, інсайдер Джейсон Шраєр. Він сказав, що чув приблизно все те саме про гру. Зокрема, Джейсон підтвердив інформацію про мапу, яка змінюватиметься та розширюватиметься. А далекий реліз пояснює пандемією та зміною підходу ігротворців до своєї справи.

На додачу до всього, Том Гендерсон оприлюднив в мережі свою перемальовку одного концепт-арту гри. На ній зображена та сама головна героїня, а також персонаж з реактивним ранцем. Заодно Том попередив, що в найближчму майбутньому не ділитиметься новою інформацією про Grand Theft Auto VI.

Читайте також

Rockstar прибрали GTA Trilogy Definitive Edition з продажу на ПК

Grand Theft Auto

Доктор Дре працює над новою музикою для Grand Theft Auto

Доктор Дре

Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition отримала дату релізу, системні вимоги та цінник

Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition

Тепер офіційно: анонсовано Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition

Grand Theft Auto: San Andreas

Take-Two незадоволені фанатськими ремастерами GTA

Grand Theft Auto Vice City, GTA

Max Payne, Bully, GTA: Vice City, RDR — які ремастери готує Take-Two?

Нові мапи для режиму “Виживання” витіснять старий контент з GTA Online

GTA Online

За тиждень Red Dead Online отримає оновлення “Криваві гроші”

Red Dead Online

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: