Vice City та головна героїня: інсайдери розповідають про GTA VI

Інсайдер Том Гендерсон любить розповідати суспільству різні цікаві речі про ігри, які ще навіть не анонсували. Цього разу він вирішив повідати подробиці прийдешньої Grand Theft Auto VI.

Насамперед, Том підтвердив дуже давні чутки про те, що події розгортатимуться у сонячному Vice City, де фанати серії востаннє бігали та стріляли ще у 2006 році. Також інсайдер підтвердив, що головних героїв знову буде декілька, цього разу серед них буде харизматична жінка, яка захоплюється хакерством. Що стосується часової ліній, то сюжет розгортатиметься у сучасності. Не слід чекати якогось ретро. Карта у грі має бути досить великою, а що найцікавіше, з часом вона змінюватиметься.

З неприємного, Том Гендерсон заявляє, що зараз GTA VI перебуває на дуже ранній стадії виробництва. І релізу не слід чекати раніше 2024-25 року. Анонс також не хочуть робити надто рано. Зливач інформації припускає, що Rockstar Games презентують проект незадовго до виходу.

Вірити усім цим словам можна як мінімум через те, що їх підтвердив інший, не менш відомий, інсайдер Джейсон Шраєр. Він сказав, що чув приблизно все те саме про гру. Зокрема, Джейсон підтвердив інформацію про мапу, яка змінюватиметься та розширюватиметься. А далекий реліз пояснює пандемією та зміною підходу ігротворців до своєї справи.

На додачу до всього, Том Гендерсон оприлюднив в мережі свою перемальовку одного концепт-арту гри. На ній зображена та сама головна героїня, а також персонаж з реактивним ранцем. Заодно Том попередив, що в найближчму майбутньому не ділитиметься новою інформацією про Grand Theft Auto VI.

Читайте також

Емінем міг зіграти головну роль у екранізації GTA

GTA III

WASTED: Хакера, який злив GTA VI, арештовано

gta lester111

ФБР почало розшук хакера, який злив GTA VI

decouvrir les missions dassassinat de lester1

У мережу потрапили ранні білди Heroes of Might and Magic III та Thief II

psx 20220920 140716

Хакер, який злив відео GTA VI, готовий продати скріншоти Bully 2

bully

До мережі потрапили кадри ранньої версії GTA 6 [відео]

Бонні й Клайд грабують Вайс-Сіті — нові подробиці GTA VI

GTA Online

Чутки: Покращену версію Red Dead Redemption 2 для PS5 та Xbox Series скасовано

Red Dead Redemption 2

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: