Vice City та головна героїня: інсайдери розповідають про GTA VI

Інсайдер Том Гендерсон любить розповідати суспільству різні цікаві речі про ігри, які ще навіть не анонсували. Цього разу він вирішив повідати подробиці прийдешньої Grand Theft Auto VI.

Насамперед, Том підтвердив дуже давні чутки про те, що події розгортатимуться у сонячному Vice City, де фанати серії востаннє бігали та стріляли ще у 2006 році. Також інсайдер підтвердив, що головних героїв знову буде декілька, цього разу серед них буде харизматична жінка, яка захоплюється хакерством. Що стосується часової ліній, то сюжет розгортатиметься у сучасності. Не слід чекати якогось ретро. Карта у грі має бути досить великою, а що найцікавіше, з часом вона змінюватиметься.

З неприємного, Том Гендерсон заявляє, що зараз GTA VI перебуває на дуже ранній стадії виробництва. І релізу не слід чекати раніше 2024-25 року. Анонс також не хочуть робити надто рано. Зливач інформації припускає, що Rockstar Games презентують проект незадовго до виходу.

Вірити усім цим словам можна як мінімум через те, що їх підтвердив інший, не менш відомий, інсайдер Джейсон Шраєр. Він сказав, що чув приблизно все те саме про гру. Зокрема, Джейсон підтвердив інформацію про мапу, яка змінюватиметься та розширюватиметься. А далекий реліз пояснює пандемією та зміною підходу ігротворців до своєї справи.

На додачу до всього, Том Гендерсон оприлюднив в мережі свою перемальовку одного концепт-арту гри. На ній зображена та сама головна героїня, а також персонаж з реактивним ранцем. Заодно Том попередив, що в найближчму майбутньому не ділитиметься новою інформацією про Grand Theft Auto VI.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

GTA VI вийде восени 2025 року

p.ua.gta vi

Remedy скасувала мультиплеєрну гру, яку розробляли з Tencent

control

Take-Two звільнила 600 працівників і закрила кілька неанонсованих ігор

take two

У 2023 році ґеймери провели 60% часу в іграх, яким понад 6 років

fortnite

Минулий фінансовий рік став невтішним для Remedy попри успіх Alan Wake 2

alan wake 2 control

Чутки: GTA VI вийде до березня 2025 року

GTA 6

Digital Foundry: «PlayStation 5 Pro не матиме значних покращень»

ps5 pro

Alan Wake 2 має найкращі темпи продажів з усіх ігор Remedy. Але досі не окупився

alan wake