web analytics

Відбувся реліз iOS-версії GTA: Liberty City Stories (оновлено)

Оновлено 17 грудня о 18:20: Rockstar Games офіційно анонсувала релізи для решти найпопулярніших мобільних ОС. Як думаєте, чи скоро буде аналогічний анонс GTA: Vice City Stories?


Оновлено 17 грудня о 16:20: Компанія Take-Two Interactive (власник Rockstar Games) непрямо підтвердила вихід ще декількох версій гри: для пристроїв під керуванням Android і Windows Phone та платформи Amazon Kindle. Тож чекаймо на анонс від Rockstar.


Сьогодні у цифровій крамниці iTunes дуже несподівано з’явилась iOS-версія легендарної гри Grand Theft Auto: Liberty City Stories. Rockstar Games пропонує володарям техніки Apple повернутися на добре знайоме Східне узбережжя та знову зануритися в життя італоамериканця Тоні Сіпріані. Розробники запевняють, що гра має кадрову частоту 60 кадрів на секунду та нові текстури високої роздільності. Світло і тіні, обчислювані в реальному часі, стали родзинкою релізу.

IMG_0940

На сторінці гри у списку підтримуваних пристроїв зазначено iPhone 5/6, iPod Touch 6, iPad 4, iPad Air/Air 2, iPad Mini 2/3/4 та iPad Pro. Анонсу Android-версії ще не було, але допоки решта ігор серії, що отримувала iOS-версію, згодом виходила і в Google Play.

Grand Theft Auto: Liberty City Stories — стрілянка від третьої особи з елементами аркадного автосимулятора і вільним пересуванням в ігровому світі. Дія гри відбувається в місті Ліберті-Сіті за три роки до історії Grand Theft Auto III. GTA: LCS стала п’ятою грою серії, яка отримала змогу запуску на сучасних смартфонах.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Планета Онлайн: мережа кінотеатрів Планета Кіно відкриває онлайн-кінотеатр

Планета Кіно

Series Entertainment придбала студію Pixelberry, щоб створювати мобільні ігри з ШІ

pixelberry

Apple знову перешкоджає випуску Fortnite на iOS

fortnite

AAA-ігри на iOS виявилися нікому не потрібні

p.ua.ios портування

Assassin’s Creed Mirage, Prince of Persia: The Lost Crown та Rabbids: Legends of the Multiverse стали доступні на iOS

Assassin's Creed Mirage

Apple скорочує поставки Vision Pro через падіння попиту

apple vision pro

Топ-5 найкращих чохлів для iPhone 14: захист та стиль

iphone14

Warzone Mobile стартувала в 3 рази слабше, ніж Warcraft Rumble

warzone