Відбувся реліз Volume

Сьогодні вранці відбувся реліз стелс-іграшки Volume від титулованого дизайнера Майка Бітелла. Його новий проект — це футуристичний переказ історії про Робіна Ґуда, котрий знайшов військовий симулятор, і транслює свої “нумограї” з метою навчити британців, як повернути собі награбоване можновладцями добро. Отака-от стара казка на злободенний новий лад.

Зовні Volume схожа на найпершу Metal Gear Solid, зокрема на її VR-місії — той же вид згори, конуси зору ворогів і стерильні симульовані декорації. Втім, Роб Локслі хоч і поступається Снейкові у вміннях, все ж не буде обділений знаряддями і прийомами, котрі допоможуть йому в роботі. Чого варте тільки відволікання ворогів зливом туалетного бачка!

До створення гри також були залучені й відомі актори Денні Уоллес, котрий озвучив штучний інтелект симулятора, та Енді Серкіс — голос Ґая Ґізборна, антаґоніста гри.

Перші враження гра справляє доволі позитивні — тут тобі й зрозуміла механіка, і приємне художнє оформлення, і заділ на непогану історію. Зважаючи на помітне затишшя у стані stealth-ігор, прихильникам жанру все ж варто звернути на неї увагу.

Придбати Volume можна вже зараз у Steam та на PS4.

Стосовно стріму гри, то оскільки вечори в нас розписані до кінця тижня (подробиці), то пильнуйте — ану ж з’явиться раптовий анонс нічного стріму ;)

Читайте також

Анонсовано новий MGS, але тепер це Metal Gear Survive

Перші оцінки Inside – атмосферної головоломки від творців Limbo

Mirror’s Edge: Catalyst отримала перші оцінки

PlayNews #236 — Final Fantasy XV, Metal Gear Solid…

Відбувся реліз We Are The Dwarves

Стрім Metal Gear Online (ЗАПИС)

Релізний трейлер Elite Dangerous: Horizons

Відбувся реліз DiRT Rally

Популярне