web analytics

Відбувся реліз Volume

Сьогодні вранці відбувся реліз стелс-іграшки Volume від титулованого дизайнера Майка Бітелла. Його новий проект — це футуристичний переказ історії про Робіна Ґуда, котрий знайшов військовий симулятор, і транслює свої “нумограї” з метою навчити британців, як повернути собі награбоване можновладцями добро. Отака-от стара казка на злободенний новий лад.

Зовні Volume схожа на найпершу Metal Gear Solid, зокрема на її VR-місії — той же вид згори, конуси зору ворогів і стерильні симульовані декорації. Втім, Роб Локслі хоч і поступається Снейкові у вміннях, все ж не буде обділений знаряддями і прийомами, котрі допоможуть йому в роботі. Чого варте тільки відволікання ворогів зливом туалетного бачка!

До створення гри також були залучені й відомі актори Денні Уоллес, котрий озвучив штучний інтелект симулятора, та Енді Серкіс — голос Ґая Ґізборна, антаґоніста гри.

Перші враження гра справляє доволі позитивні — тут тобі й зрозуміла механіка, і приємне художнє оформлення, і заділ на непогану історію. Зважаючи на помітне затишшя у стані stealth-ігор, прихильникам жанру все ж варто звернути на неї увагу.

Придбати Volume можна вже зараз у Steam та на PS4.

Стосовно стріму гри, то оскільки вечори в нас розписані до кінця тижня (подробиці), то пильнуйте — ану ж з’явиться раптовий анонс нічного стріму ;)

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Кіноадаптацію Metal Gear Solid створюють вже п’ятий рік

mgs

10 цікавинок, які можна знайти тільки в Metal Gear Solid

Metal Gear Solid

Вихідні зі Снейком. Розклад стрімів Metal Gear Solid: Master Collection Vol. 1

Metal Gear Solid: Master Collection Vol. 1

Продюсер Metal Gear Solid: Master Collection Vol. 1 ще не вирішив, що увійде до наступної збірки

Xbox Partner Preview

Metal Gear Solid Collection Vol. 1: коли очікувати класичні ігри?

Metal Gear Solid 3 Snake Eater Metal Gear Solid Collection Vol. 1

PlayStation Showcase 2023 разом із PlayUA — сьогодні о 23:00

PlayStation 4

Стрім Metal Gear Solid V: Ground Zeroes + Phantom Pain

Metal Gear Solid V

Стрім Metal Gear Solid: Peace Walker

Metal Gear Solid: Peace Walker