Відбувся реліз XCOM 2

Сьогодні вночі на вулиці шанувальників покрокових стратегій почалося свято: відбувся реліз XCOM 2. Гра оповідає про події, які сталися після капітуляції Землі. Минуло 20 років, інопланетяни дали людям розвинені технології, ліки від усіх хвороб і рівень життя, який змусив навіть швейцарців скам’яніти від дива. Але це був не безоплатний дар, і зніжена та слабка худоба, на яку перетворилися люди, тепер змушена терпіти досліди над собою, які проводять гості ззовні.

Проте не все так безнадійно, і на великій планеті таки знайшовся загін повстанців, які вестимуть партизанську війну проти прибульців, яка є або народно-визвольною боротьбою, або серією терористичних актів, спрямованих на порушення спокійного життя людства.

[iframe id=”https://www.youtube.com/embed/VIRDb_O6qXA”]

Перші враження PlayUA від XCOM 2 зможете побачити сьогодні о 21:00 на стрімі, який проведуть Олег Куліков та Роман Береговий.

Гра коштує 60 американських доларів і має на цю мить 82% позитивних відгуків у Steam. Профільні видання зустріли гру схвальною реакцією. PC Gamer, наприклад, назвав XCOM 2 „Винятково жорсткою стратегією і майстерним перезавантаженням формули XCOM“, а Game Informer — „однією з найглибших стратегічних забавок на ринку“. Придбати іграшку ви, як завжди, можете у Steam.

Читайте також

Отримайте XCOM 2 та Insurmountable безкоштовно в Epic Games Store

xcom 2

XCOM 2 стала безкоштовною до кінця місяця

XCOM 2

XCOM: Chimera Squad, найтактичніша гра серії, вийде наступного тижня

XCOM: Chimera Squad

На Switch портують ще два відомих проєкти

Nintendo Switch

ГРА РОКУ 2017 | PlayUA Game Awards

ГРА РОКУ 2017 | PlayUA Game Awards

Обираємо доповнення року | PUGA 2017

PlayUA Game Awards

Приховані ігрові механіки

Half-Life

Стрім XCOM 2: War of the Chosen | ЗАПИС

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: