web analytics

Відбувся реліз XCOM 2

Сьогодні вночі на вулиці шанувальників покрокових стратегій почалося свято: відбувся реліз XCOM 2. Гра оповідає про події, які сталися після капітуляції Землі. Минуло 20 років, інопланетяни дали людям розвинені технології, ліки від усіх хвороб і рівень життя, який змусив навіть швейцарців скам’яніти від дива. Але це був не безоплатний дар, і зніжена та слабка худоба, на яку перетворилися люди, тепер змушена терпіти досліди над собою, які проводять гості ззовні.

Проте не все так безнадійно, і на великій планеті таки знайшовся загін повстанців, які вестимуть партизанську війну проти прибульців, яка є або народно-визвольною боротьбою, або серією терористичних актів, спрямованих на порушення спокійного життя людства.

[iframe id=”https://www.youtube.com/embed/VIRDb_O6qXA”]

Перші враження PlayUA від XCOM 2 зможете побачити сьогодні о 21:00 на стрімі, який проведуть Олег Куліков та Роман Береговий.

Гра коштує 60 американських доларів і має на цю мить 82% позитивних відгуків у Steam. Профільні видання зустріли гру схвальною реакцією. PC Gamer, наприклад, назвав XCOM 2 „Винятково жорсткою стратегією і майстерним перезавантаженням формули XCOM“, а Game Informer — „однією з найглибших стратегічних забавок на ринку“. Придбати іграшку ви, як завжди, можете у Steam.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Анонсовано роуґлайк-спіноф Orcs Must Die! Deathtrap з українською локалізацією

Orcs Must Die! Deathtrap

Серія Mario & Luigi повертається після майже 10 років застою

mario & luigi brothership

Анонсовано тактичну гру Warhammer 40,000: Mechanicus 2, де можна буде зіграти за некронів

warhammer 40k mechanicus 2

Стратегія Songs of Conquest вийшла з дочасного доступу

p.ua.songs of conquest

Армію тримає економіка — Враження від Manor Lords

manor lords

Творці Prison Architect 2 розходяться з Paradox Interactive

prison architect 2

Експрес огляд покрокової стратегії Millennia (BEnderUA)

ьшдутшф

Стратегія Songs of Conquest отримає нову кампанію (і вийде з дочасного доступу) в травні

songs of conquest