Відеоігри знову звинувачують у надмірній жорстокості людей

3 серпня в США сталась чергова трагедія — 2 випадки масових вбивств за один день.

В місті Ель-Пасо, штат Техас, загинуло 22 людини та близько 26 отримало поранення, а в штаті Огайо було вбито 9-х та ще 37 постраждало.

Через два дні, в зв’язку з терактами, президент Дональд Трамп провів прес-конференцію та заявив, що Америці потрібно припинити романтизацію насилля. За його словами, провина лежить, у тому числі, на відеоіграх.

За день до цього, лідер республіканців у сенаті, Кевін Маккарті, також назвав шутери «проблемою майбутніх поколінь», а Ден Патрік, віцегубернатор Техасу, сказав, що «індустрія відеоігор вчить молодь вбивати».

Це викликало відповідну реакцію від Асоціації виробників ПЗ і комп’ютерних ігор (ESA), яка займається підготовкою Е3. Її представники, у відповіді, підкреслили, що іграми захоплюються мільярди людей по всьому світу, але мало де рівень насилля співставний з США. До критики приєднались Джеф Кейлі, засновник премії The Game Awards, та Корі Барлог, креативний директор God of War.

Одна з найбільших торговельних мереж, Walmart вирішила долучитись до ініціативи боротьби з «ігровим насиллям» та «деструктивним впливом». Пов’язано це з тим, що 30 липня було вбито двох співробітників мережі та поранено офіцера поліції в одному з магазинів у Сауcхевені, Міссісіпі. Стрілянина в Ель-Пасо, 3 серпня, також відбулася на території Walmart.

Цього тижня, співробітники почали отримувати роздруковані інструкції, в яких керівництво вимагає прибрати усі рекламні плакати та скасувати промо-кампанії які стосуються ігор зі стріляниною та бійками. Також має бути вимкнено усі жорстокі фільми та відео з полюванням, що можуть транслюватися у відділах електроніки і спортінвентарю.

Найцікавіше, що вогнепальна зброя з вітрин не зникла, а продається як і раніше.

Читайте також

Hatred — дата релізу та новий жорстокий трейлер

Hatred

Бета-тест Halo 3 на ПК розпочнеться за два тижні

NetherRealm набридло працювати над Mortal Kombat

NetherRelam

Funko випустить фігурки лікарів, які борються з коронавірусом

Funko

Наступного місяця вийде демоверсія Grounded для ПК та Xbox

grounded

Final Fantasy XIV на PS4 роздають усім… але не зовсім безкоштовно

Розробники S.T.A.L.K.E.R. 2 запустили новий конкурс

У Star Citizen можна грати безкоштовно до літа

Star Citizen

Популярне