Відеоігри знову звинувачують у надмірній жорстокості людей

3 серпня в США сталась чергова трагедія — 2 випадки масових вбивств за один день.

В місті Ель-Пасо, штат Техас, загинуло 22 людини та близько 26 отримало поранення, а в штаті Огайо було вбито 9-х та ще 37 постраждало.

Через два дні, в зв’язку з терактами, президент Дональд Трамп провів прес-конференцію та заявив, що Америці потрібно припинити романтизацію насилля. За його словами, провина лежить, у тому числі, на відеоіграх.

За день до цього, лідер республіканців у сенаті, Кевін Маккарті, також назвав шутери «проблемою майбутніх поколінь», а Ден Патрік, віцегубернатор Техасу, сказав, що «індустрія відеоігор вчить молодь вбивати».

Це викликало відповідну реакцію від Асоціації виробників ПЗ і комп’ютерних ігор (ESA), яка займається підготовкою Е3. Її представники, у відповіді, підкреслили, що іграми захоплюються мільярди людей по всьому світу, але мало де рівень насилля співставний з США. До критики приєднались Джеф Кейлі, засновник премії The Game Awards, та Корі Барлог, креативний директор God of War.

Одна з найбільших торговельних мереж, Walmart вирішила долучитись до ініціативи боротьби з «ігровим насиллям» та «деструктивним впливом». Пов’язано це з тим, що 30 липня було вбито двох співробітників мережі та поранено офіцера поліції в одному з магазинів у Сауcхевені, Міссісіпі. Стрілянина в Ель-Пасо, 3 серпня, також відбулася на території Walmart.

Цього тижня, співробітники почали отримувати роздруковані інструкції, в яких керівництво вимагає прибрати усі рекламні плакати та скасувати промо-кампанії які стосуються ігор зі стріляниною та бійками. Також має бути вимкнено усі жорстокі фільми та відео з полюванням, що можуть транслюватися у відділах електроніки і спортінвентарю.

Найцікавіше, що вогнепальна зброя з вітрин не зникла, а продається як і раніше.

Читайте також

Hatred — дата релізу та новий жорстокий трейлер

Hatred

Days Gone чи Metro Exodus? Оголошено номінантів на премію Golden Joystick Awards 2019

День Бетмена: Fortnite, безкоштовні ігри у Epic Store і знижки на Amazon

Бережіть свої біткойни — в Apex Legends з’явиться Крипто

Убивча стратегія John Wick Hex отримала дату виходу

Шутер Terminator: Resistance зробить із вас посіпаку Джона Коннора. Втім, є нюанс…

Call of Duty прямує у ваші кишені

«Wargaming Fest: День танкіста» зібрав 250000 учасників з 28 країн

«Wargaming Fest: День танкіста»

Популярне