web analytics

Відкрито попередню реєстрацію на нову мобільну гру за всесвітом «Гаррі Поттера»

Умовно-безкоштовна мобільна Harry Potter: Magic Awakened вийде уже незабаром, тож розробники відкрили можливість попередньої реєстрації для її отримання в Google Play та App Store.

Розпочніть свою чарівну подорож до світу магів, відправившись на навчання в Гоґвортс  — школу чарів і чаклунства. Адже сова з таким бажаним листом-запрошенням, що відкриє вам шлях до найвеличнішої мрії всього дитинства, вже біля вашого вікна. Сюжет розвивається через 10 років після поразки Волдеморта від руки Гаррі Поттера, і тепер саме вам належить сісти на потяг, що вирушатиме з платформи 9 3⁄4, та почати свою власну історію в цьому незвичному світі.

Зустріньтеся з новими та вже знайомими вчителями (Геґрідом, Сивілою Трелоні тощо), які допоможуть опанувати нові навички й закляттяя, зіграйте в Квідич, переможіть свого дуелянта в справжньому поєдинку та відвідайте Заборонений ліс, в якому водяться не надто дружні створіння чи люди, які можуть становити справжню загрозу для нового учня. 

Harry Potter: Magic Awakened поєднує в собі рольові елементи розвитку персонажа та бойову систему, засновану на використанні карт, яких у грі налічується понад 70 штук. За допомогою карт герой може використовувати нові закляття, викликати на допомогу фантастичних звірів і застосовувати артефакти. Крім PvP боїв, гравці можуть разом досліджувати територію Гоґвортсу, тренуватися на полі для Квідічу, розгадувати головоломки, знаходити артефакти та відвідувати заняття, щоб отримати нові карти з різноманітними вміннями, які точно знадобляться під час наступних баталій. А можливо, вам захочеться просто зібратись із друзями та влаштувати справжнісінький бал, де герої закружляють в танці під музичні треки. 

Розробники також не оминули першоджерело, що надихнуло їх на створення цього проєкту. В грі можна відвідати урок історії, де ви зможете перевірити та освіжити свої знання про події, що трапились з Герміоною, Гаррі та Роном. Ви навіть зможете взяти під свій контроль кожного з цієї трійці та пережити разом найзахопливіші моменти з їхніх пригод.

У офіційному трейлері розробники висвітлили код HPMAMAGIO, ввівши який в графу «Активувати код», що знаходиться в категорії «Параметри», можна отримати внутрішньоігрові подарунки. Код діятиме 2 тижні від дати виходу проєкту. Також за попередню реєстрацію гравець отримає винагороду, у вигляді двух епічних карт.

Чи вдасться розробникам створити гідну гру по популярній франшизі, чи все скотиться до звичайного ґрайнду, покаже час. А як ви гадаєте, чи є в цього проєкту шанс стати успішним та отримати високі оцінки від користувачів, чи це всього лише звичайний посередній продукт, який паразитує на культовій серії?!

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Якими були ігри про Гаррі Поттера та чи потрібні вони взагалі? (Таємна кімната)

Ігри про Гаррі Поттера ДАР чи ПРОКЛЯТТЯ Таємна кімната

Sega робить власний мобільний Fall Guys із Соніком

sonic rumble

Розробники Switch-ексклюзива Good Job! закрилися через банкрутсво

good job!

Apple не планує закривати підписковий сервіс Arcade

puyo puyo puzzle pop

Warzone Mobile стартувала в 3 рази слабше, ніж Warcraft Rumble

warzone

Понад 50% розробників використовують ШІ, а мультиплеєрні ігри заробляють на 10% більше

Термінатор

Чому Hogwarts Legacy — погана гра про Гоґвортс?

Якою МАЛА би бути Hogwarts Legacy

Мобільна Call of Duty: Warzone вийде у березні

Call of Duty: Warzone Mobile