Відкрито передзамовлення на комікс «Людина-Павук. Війна у місті»

Видавництво Fireclaw Ukraine повідомило про відкриття передзамовлення на комікс «Людина-Павук. Війна у місті», який не просто переповідає популярну гру про доброзичливого сусіда від Insomniac Games і переносить її події на аркуші паперу, а і додає нові сюжетні арки, «закулісні» сцени, краще розкриває історію Містера Негатива, який працював у приюті, і геніального вченого доктора Октавіуса, який трудився над створенням ліків від нейродегенеративних розладів, до того як вони стали злодіями.

Події Spider-Man: City at War набирають скажених обертів після того, як Пітер Паркер вирішує остаточно кинути за ґрати невловимого Вілсона Фіска. Для цього він навіть об’єднує свої зусилля з поліцією, щоб назавжди убезпечити Нью-Йорк від цього лиходія. Проте, все йде шкереберть і після цього павучку доводиться зустрітися з давніми ворогами, прикласти зусилля, щоб зберегти відношення з Мері Джейн і спробувати поєднати життя звичайного хлопця з супергеройскими обов’язками.

На сторінках цього коміксу ми зустрінемось з Майлзом Моралезом, містером Негативом, вченим Отто Октавіусом та іншими відомими персонажами цього всесвіту, щоб разом з ними зануритись у неймовірну пригоду, що розмістилася на 144 сторінках коміксу.

Якщо вам подобається слідкувати за пригодами Пітера Паркера, ви насолоджуєтесь поєднанням якісного гумору і динамічних сутичок, якщо ваша павуча чуйка підказує, що цей мальопис варто придбати і прочитати, то в нас для вас є ще одна гарна новина. На час передзамовлення на «Людина-Павук. Війна у місті» діє знижка, яка перетворює цінник з 333 грн, у 266 грн. А отримати своє бридбання ви зможете в кінці серпня – на початку вересня.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Стартувало передзамовлення настільної гри «Поклик Ктулху»

Поклик Ктулху

Пітер Паркер — усе! Майлз Моралес тепер буде головним Павуком в іграх Insomniac

miles morales

«Ігромаг» відкрив передзамовлення насичених чорним гумором настілок «Пекельний трамвай» і «Цинічні історії»

Цинічні історії

Відкрито передзамовлення настільної гри «Майстерня»

woodcraft

Стартувало передзамовлення п’ятого тому «Скотта Пілігрима»

Скотт пілігрим

У Marvel’s Spider-Man 2 з’явився свій шматочок України — «Маленька Одеса»

marvel's spider man 2

Відкрито передзамовлення артбуку по серіалу «Любов, Смерть і Роботи»

Любов, Смерть і Роботи

«Нескінченна зима» наближається. «Ігромаг» відкрив передзамовлення базової гри та доповнення «Пращури»

Нескінченна зима

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: